Kidfix i ich znaczenie dla bezpieczeństwa pociech

0
429
dziecko śpiące w foteliku samochodowym
Foteliki samochodowe to jeden z obowiązkowych przedmiotów, o którym należy pamiętać zaraz po narodzinach dziecka | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Wybierając asortyment dla swoich dzieci, rodzice i opiekunowie na pierwszym miejscu powinni stawiać niezawodność i bezpieczeństwo maluchów. Dzięki temu ograniczą lub wyeliminują oni zagrożenia podczas spacerów i podróży, gdy na pociechy czeka wiele niebezpieczeństw ze strony otoczenia. Foteliki samochodowe to jeden z obowiązkowych przedmiotów, o którym należy pamiętać zaraz po narodzinach dziecka. Jak więc wybrać odpowiedni model?

Skupimy się dziś na konstrukcjach, które sygnowane są logo Kidfix. Cieszą się one ogromną popularnością, która wraz z upływającym czasem cały czas rośnie. Dlaczego? Ponieważ są to produkty, które charakteryzują się doskonałą jakością wykonania, a dodatkowo zostały przetestowane przez najlepszych specjalistów i wykwalifikowane laboratoria. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Kidfix? Jesteś więc w odpowiednim miejscu. Zapraszamy serdecznie do dalszej lektury.

Tworzywa i technologie

Fotelik dziecięcy Kidfix to nie zwykłe podwyższenie dla dziecka wypełnione styropianem, co bez wątpienia zna każdy z nas. To nowoczesna konstrukcja, która łączy ze sobą naprawdę innowacyjne tkaniny, szwy, gąbki i inne wypełnienia chroniące dziecko podczas różnego rodzaju szarpnięć lub uderzeń. Na szczęście zarówno surowce, jak i narzędzia udostępniają nam ogrom imponujących opcji, które możemy wykorzystywać na mnóstwo sposobów. Przekonaj się o nich już dziś.

Testy potwierdzające jakość

Na czym polegają testy, których zadaniem jest potwierdzenie jakości konstrukcji? W większości przypadków laboratoria i specjaliści określają wszystkie możliwe sytuacje, które są niebezpieczne dla potencjalnych użytkowników. Dopiero po tym czasie, przechodzi się do kwestii praktycznych, czyli faktycznego powodowania uszkodzeń. Jeżeli foteliki przejdą wszystkie założone badania i spełnią normy oraz standardy, otrzymują certyfikat, który uprawnia je do sprzedaży. Pojawiają się jednak coraz częściej dokumenty i badania, które mają maksymalizować prestiż konstrukcji. Są one natomiast bardzo ekstremalne, a Kidfix przeszedł je wszystkie, co mówi wiele o zaawansowaniu konstruktorów, projektantów i samych produktów.

Wiesz już wszystko, czego potrzebujesz do zakupu? Kidfix to właściwy wybór, który Cię nie zawiedzie. Pamiętaj, że na komforcie i bezpieczeństwie dzieci nie wolno oszczędzać, ponieważ przekłada się to na ich wygodę podróży (a to też ma znaczenie dla Twojego spokoju), zdrowie (między innymi na kręgosłup i postawę) i życie (w razie ekstremalnych sytuacji typu stłuczka lub nawet wypadek).


Materiał partnera zewnętrznego