Prezenty dla babci i dziadka – gdzie szukać okazji?

0
1053
Babcia na spacerze
Prezent dla babci i dziadka wcale nie musi być kosztowny! | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Powodów do obdarowywania babć i dziadków jest wiele – urodziny, imieniny, rocznica, Dzień Babci i Dziadka czy tak po prostu, bez okazji. Co podarować seniorom? Jakie prezenty przypadną im do gustu? I przede wszystkim – gdzie znaleźć atrakcyjne okazje na prezenty dla babci i dziadka? Poznaj praktyczne wskazówki od marki Kimbino!

Jaki prezent dla babci i dziadka wybrać?

Warto zastanowić się nad tym, co te osoby lubią. Nie zawsze egzamin zdają prezenty praktyczne, czasem lepiej, aby sprawiły radość i przywołały na myśl pozytywne skojarzenia.

Strzałem w dziesiątkę są albumy z fotografiami – współczesnymi bądź będącymi powrotem do przeszłości. Duży wybór albumów możesz znaleźć w gazetce Rossmana, a także na sklepowych półkach. Co więcej, gazetka Rossmann często oferuje rabaty na wydruk fotografii, zatem w jednym miejscu możesz skompletować prezent. Warto go dodatkowo opatrzyć dedykacją albo kilkoma zdaniami życzeń.

Inną propozycją na prezent będą dekoracje do domu – np. ramki, zegary ścienne, obrazki, świeczniki czy figurki. Sprawdzą się również rośliny doniczkowe – sukulenty, storczyki, pelargonie. Przejrzyj aktualne gazetki online na Kimbino i znajdź roślinę, która przypadnie do gustu bliskiej Ci osobie! To znacznie lepszy wybór niż cięte kwiaty – ekologiczny i przede wszystkim długotrwały!

Zamiast kupować – zrób prezent własnoręcznie

Prezent dla babci i dziadka wcale nie musi być kosztowny! A wręcz przeciwnie – im więcej starań serca włożysz w ich przygotowanie, tym lepiej. Co możesz wykonać? Wszystko zależy od tego, jakie masz predyspozycje. Oto kilka inspiracji!

  • Zrób laurkę – pewnie nie robiłeś tego od lat? Ale z pewnością pamiętasz, ile radości sprawiały te drobnostki babciom i dziadkom. Namaluj coś, jak za dawnych lat bądź stwórz ciekawą grafikę komputerową i dodaj osobiste życzenia.
  • Ugotuj coś! Upiecz ciasto albo babeczki, przygotuj piękny tort, zrób domowe konfitury albo zaproś bliskich na smakowity obiad. Jesteśmy przekonani, że będzie to miły gest, który wywoła uśmiech na ich twarzy!
  • Napisz wiersz, piosenkę albo zrób prezentację ze specjalną dedykacją dla babci i dziadka. Zaprezentowanie ich będzie bardzo wzruszającym momentem dla wszystkich i na długo zapadnie w pamięci.

Gdzie znaleźć okazję na prezenty dla babci i dziadka?

Pierwszym krokiem jest prześledzenie aktualnych ofert w sklepach. Sprawdź gazetki promocyjne na stronie Kimbino lub w aplikacji i dowiedz się, co znajduje się w propozycjach sklepów. Pamiętaj, że rezygnując z papierowych gazetek chronisz środowisko, ale też jesteś na bieżąco i w jednym miejscu masz dostęp do wszelkich ofert! Co więcej, logując się do aplikacji otrzymasz powiadomienia o rabatach i najlepszych okazjach, zatem nic nie przeoczysz.

Okazji możesz też szukać bezpośrednio w sklepach. Obecnie bardzo popularna jest akcja kupuję – nie marnuję. W dobrych cenach znajdziesz ostatnie z serii produkty (kosmetyki, ubrania, dekoracje itp.), a także spożywcze, którym kończy się ważność.

Z ich wykorzystaniem możesz np. stworzyć smakowite ciasto dla babci i dziadka, a przy okazji przyczynisz się do wsparcia idei zero waste! Dla marki Kimbino troska o środowisko to priorytet. Zachęcamy więc, aby nawet robiąc prezenty dla bliskich pamiętać o tych niewielkich działaniach, które mogą wiele zdziałać! Spraw radość bliskim, a przy okazji dbaj o planetę i o swój portfel! Zainspiruj się ofertami dostępnymi na stronie Kimbino bądź pobierz aplikację, by nie przegapić żadnej oferty!

Logo Kimbino


Materiał partnera zewnętrznego