10 genialnych inspiracji dla na prezent na 18 urodziny!

0
562
pomysł na 18
Czasem słyszy się o całkiem ciekawym sposobie liczenia sobie lat, który opiera się na tym, że przeżywamy 18 urodziny po raz kolejny | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Dzień 18-tych urodzin potrafi być niesamowicie wyjątkowym czasem w naszym życiu. W naszej kulturze jest to moment przełomowy, który jest niepowtarzalny i wymaga niezwykłej oprawy. W związku z tym prezent na ten dzień również powinien być czymś wyjątkowym, niezapomnianym. Mamy dla państwa parę propozycji!

Może by tak przeżyć 18 urodziny znowu?

Czasem słyszy się o całkiem ciekawym sposobie liczenia sobie lat, który opiera się na tym, że przeżywamy 18 urodziny po raz kolejny. Niektóre prezenty mogą być czymś, co sprawi, że właśnie taki system metryczny solenizanci będą chcieli przyjąć w przyszłości.

Oczywiście jest to okres wypełniony nowościami, mnóstwem informacji i emocji, które niejako kształtują codzienność. Kształtują się w tym okresie również zainteresowania, nabierając tym samym powoli stałej formy. Warto zainteresować się tym, co konkretna osoba uważa za atrakcyjne, ponieważ dla każdego w końcu pojęcie dobrej zabawy i świetnego prezentu może znaczyć coś innego.

Pierwsza propozycja, która nasuwa się nam na myśl to skok ze spadochronem. Wydawać się to może bardzo sztampowym pomysłem, który często pojawia się  w filmach. Możemy mieć jednak pewność, że będzie to niezapomniane doświadczenie dla osoby, która obchodzi akurat swoje 18 urodziny. Dreszczyk adrenaliny i cały świat pod stopami (albo tak się przynajmniej wydaje), to coś, co może zaciekawić każdego młodego dorosłego.

Oczywiście równie interesującym wyborem może okazać się na przykład bon na strzelanie z broni palnej, na specjalnie przygotowanej do tego strzelnicy. Byłby to na pewno ciekawy prezent na 18 urodziny, który mocno wskazałby na przejście pomiędzy dwoma okresami życia.

człowiek strzelający na strzelnicy
Oczywiście równie interesującym wyborem może okazać się na przykład bon na strzelanie z broni palnej | fot.: materiał partnera

Przejście pomiędzy okresami życia, co jeszcze może być nowe na 18 urodziny?

Chwilę przed 18 urodzinami można zająć się zdobywaniem prawa jazdy. Dla wielu młodych dorosłych jest to kolejny krok w stronę upragnionej dorosłości, który pozwala im na uczestniczenie w innej roli w  ruchu drogowym. W związku z tym, wyborem prezentu, który zadowoli naprawdę sporą część solenizantów, może być na przykład przejażdżka luksusowym samochodem. Może samochody, które widzimy często tylko w grach komputerowych, mogą być dla nas dostępne w trakcie naszych 18 urodzin?

W grach komputerowych znajdziemy luksusowe auta, których osiągi są wręcz niewyobrażalne. Prędkość sportowych samochodów to jedno, jednak równie interesująca może być możliwość korzystania z takiej maszyny, która zapewnia coś innego niż szybkość. Mowa oczywiście o przejażdżce monster truckiem, czyli  pojazdem, który zamiast wspomnianej wyżej szybkości posiada onieśmielające wręcz gabaryty.

Oczywiście możemy również pomyśleć o zakupie, którym jest bon na lot paralotnią. Będzie to zdecydowanie cichszy i spokojny sposób na rozrywkę, która w dalszym ciągu będzie porywająca. Jest to wyśmienita opcja dla osób, które nie przepadają za zapachem spalin.

degustacja win
18 urodziny w wielu wypadkach kojarzyć się będą również z możliwością legalnego spożywania alkoholu | fot.: materiał partnera

Wiek zmian i nowych doświadczeń

18 urodziny w wielu wypadkach kojarzyć się będą również z możliwością legalnego spożywania alkoholu, co oznacza, że równie interesującym prezentem będą nie tylko same alkohole, ale na przykład możliwość degustacji różnego ich rodzaju. Najczęstszym wyborem będzie oczywiście opcja degustacji piwa lub whisky.

Wiele osób może zainteresować i cieszyć wyjście na paintball laserowy razem ze swoją ekipą, ponieważ zapewni to wiele emocji, przy okazji pozwalając na kontakt z ludźmi, którzy są bliscy dla solenizanta. Równie wartą uwagi, choć nieco bardziej bolesną opcją, będzie wyjście na tradycyjny paintball i doświadczenie adrenaliny, która towarzyszy przy tego typu rozrywce.

Jak wspomnieliśmy wyżej, każdy solenizant lub solenizantka może mieć inne zainteresowania. Może jedną z pasji danej osoby będzie make-up? W takiej sytuacji, interesującym pomysłem może być właśnie kurs makijażu!

Na koniec propozycja, która najprawdopodobniej zainteresuje szczególnie przyszłych studentów, czyli kurs parzenia kawy, który pomoże solenizantowi zostać baristą lub szczególnie zainteresować się kawą i jej właściwościami.


Materiał partnera zewnętrznego