Miłosne horoskopy, czyli jakie znaki zodiaku dobierają się w najbardziej udane pary?

0
961
kobieta składająca dwie połówki serca na tle znaków horoskopu
Zastanawiasz się nad tym, jaki znak zodiaku u drugiej połówki zwiastuje szczęście w miłości? | fot.: stock.adobe.com

Chcesz uniknąć w życiu miłosnych pułapek i stworzyć udany, długotrwały związek? Zastanawiasz się nad tym, jaki znak zodiaku u drugiej połówki zwiastuje szczęście w miłości? Jeżeli chcesz poznać astrologiczną receptę na udane życie miłosne, to nie musisz dłużej szukać! Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy krótki poradnik, dzięki któremu dowiesz się jakie znaki zodiaku dobierają się w najbardziej udane pary. 

Ryby i Wodnik

Jedną z najlepszych astrologicznych par są Ryby i Wodnik. Związek pomiędzy nimi na zawsze będzie pełen emocji i namiętności – Ryby mają z reguły romantyczną naturę, swoich partnerów traktują z szacunkiem, ale i dużą dawką miłości. Osoby spod znaku Wodnika natomiast odznaczają się niepokornością i niezależnością, ale także ogromną potrzebą emocjonalnej stabilności. Szczere, bezwarunkowe przywiązanie Ryb do Wodnika jest czynnikiem cementującym związek i pozwalającym na osiągnięcie szczęśliwego wspólnego życia. Dużym atutem jest także erotyczne dopasowanie Ryb i Wodnika – życie seksualne w takim związku powinno odznaczać się niegasnącą przez lata intensywnością. Dobrze dobrane pary złożone z Wodnika i Ryb powinny bez problemu stworzyć stabilny związek wypełniony miłością i szczęściem.

Panna i Strzelec

Główną zaletą połączenia Panny i Strzelca jest ich wzajemne oddziaływanie na siebie, które umożliwia zniwelowanie negatywnych cech obu znaków. Strzelcy cenią sobie swobodę i niezależność, przez większą część życia przekładają też wyzwania oraz ryzyko nad stabilne, spokojne życie. Panny są całkowitym przeciwieństwem Strzelców. Ich najważniejszymi cechami jest skłonność do dokładnego planowania i unikania ryzyka, a także ostrożność i emocjonalne zrównoważenie. Para złożona z obu tych znaków zodiaku jest idealnym przykładem na to, że przeciwieństwa się przyciągają – Strzelec wprowadza do związku optymizm oraz spontaniczność, które są kontrowane przez realizm i konstruktywne myślenie Panny. Połączenie to ma także niezwykle intensywne życie seksualne, które wprowadza w związek odrobinę emocji. Strzelec i Panna to idealny przykład dwóch przeciwieństw, które wspólnie tworzą dobrany duet!

Lew i Skorpion

Związek Lwa i Skorpiona to gwarancja intensywnych przeżyć i ciągłych niespodzianek. Oba znaki zodiaku charakteryzują się wyrazistymi osobowościami, które lubią zawalczyć o swoje. Głównym atutem Skorpionów jest spryt i romantyczne podejście do świata, Lwy natomiast imponują swoim oddaniem oraz odwagą w pokonywaniu przeszkód. W związku Lwa i Skorpiona nie będzie dominującej strony – partnerzy będą musieli znaleźć kompromis i poświęcić część wymagań. Na szczęście jeżeli oba znaki zodiaku nauczą się radzić z kłótniami, para złożona z Lwa i Skorpiona będzie wobec siebie wierna aż po grobową deskę.

Choć zaprezentowaliśmy trzy najlepsze pod względem astrologicznym połączenia znaków zodiaku, jeżeli twoja para się do nich zalicza, nie masz powodu do zmartwień! Stworzenie stabilnego i szczęśliwego związku jest możliwe w każdej kombinacji znaków zodiaku, a najważniejszym elementem udanej relacji jest szczera miłość wobec partnera.

TBO