Wibrator Lush – dawaj przyjemność na odległość!

0
1404
Kobieta z przymnkniętymi oczami i rozchylonymi ustami
Wibrator Lush umożliwia dawanie sobie seksualnej przyjemności nawet, gdy partner nie znajduje się obok nas. A to wszystko dzięki usłudze bluetooth i połączeniu z internetem | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Polacy coraz chętniej wybierają się do sklepów erotycznych w poszukiwaniu nowości i wprowadzenia do swojej sypialni powiewu świeżości. Wibratory, dilda, czy gadżety do soft BDS, mogą skutecznie podkręcić atmosferę w sypialni i sprawić, że kochankowie ponownie zapałają do siebie żarliwym uczuciem. Wibratory są bez wątpienia najczęściej wybieranymi gadżetami intymnymi ze względu na łatwość obsługi, a także zaskakujące funkcjonalności. Jednym z takich wibratorów, wobec których nie sposób jest przejść obojętnie to urządzenie firmy Lush. Czemu jest takie wyjątkowe?

Wszystko już było… Daj się zaskoczyć z Lush!

Macie wrażenie, że wszystkiego co możliwe zdążyliście w swojej sypialni już doświadczyć? Założymy się jednak, że tego jeszcze nie próbowaliście. Bo czy możliwe było dla Was do tej pory dawanie sobie przyjemności na odległość? Nie? To znaczy, że nie mieliście jeszcze do czynienia z wibratorem marki Lush.

Mały, dyskretny i… skuteczny

Wibrator Lush umożliwia dawanie sobie seksualnej przyjemności nawet, gdy partner nie znajduje się obok nas. A to wszystko dzięki usłudze bluetooth i połączeniu z internetem. Możecie kontynuować wspólne erotyczne zabawy niezależnie od tego, gdzie się znajdujecie i jaka przestrzeń Was dzieli. Partner musi odrobinę popracować, a Ty masz ochotę na zabawę? Niech naciśnie od czasu do czasu odpowiedni przycisk na pilocie i utrzymuje z Tobą erotyczny kontakt, jednocześnie podsycając Twój apetyt na więcej. A może wychodzicie gdzieś razem i chcecie podgrzać atmosferę przed romantycznym wieczorem we dwoje lub zaznać odrobiny pikanterii w miejscu publicznym?

Z innymi gadżetami byłoby to niemożliwe, jednak z Lush jak najbardziej! Nikt nie zauważy, ani nie usłyszy, że dajecie sobie nawzajem przyjemność. To będzie Was słodka tajemnica. Przeszkodą dla seksualnego kontaktu nie jest dla Lush również znacznie większa odległość. Jeśli Twój partner wyjeżdża w daleką podróż, koniecznie przygotujcie się na dalsze doznania. Przy pomocy internetu i bluetootha możecie dalej kontynuować swoje łóżkowe igraszki tak, jak byście się nawet nie rozstawali.

Uniwersalny i pobudzający wyobraźnię

W przeciwieństwie do innych wibratorów dostępnych na rynku Lush ma piękny różowy kolor i jest absolutnie niepozorny. Nikt nie domyśli się do czego służy, nawet jeśli weźmie go do ręki. Urządzenie złożone jest z główki, którą umieszcza się w pochwie i ogonka, który pozwala na łatwe wyjęcie wibratora.

Lush można używać do zabawy solo, w parze, czy też w innej dowolnej konfiguracji, na jaką tylko będziecie mieli ochotę. Co więcej, można pobudzać go do działania bezpośrednio, za pomocą interfejsu sterowanego ruchem lub stuknięciami, z odległości maksymalnie 9 m (przy pomocy bluetooth) lub z drugiego końca świata przez WiFi.

Lovense jest wibratorem, który służy nie tylko do masowania pochwy, ale przede wszystkim do pobudzania punktu G. Nie musicie go już dłużej szukać. Wystarczy, że użyjecie wibratora Lovense, a rozkosz płynąca ze stymulacji legendarnego punktu stanie się dla Was codziennością!


Materiał partnera zewnętrznego