Wróżby andrzejkowe, czyli jak się bawić w andrzejki

0
861
wróżby online
Współcześnie szukamy wtedy odpowiedzi na wszystkie pytania, nie tylko te, które tyczą się zamążpójścia. Dlaczego wróżby andrzejkowe to wspaniała okazja na imprezę? | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Wielkimi krokami zbliżają się andrzejki. Wieczorem 29 listopada, a nawet całą noc poprzedzającą 30 listopada wielu z nas przypomni sobie andrzejkowe wróżby. To właśnie wtedy, jak mówi tradycja, niezamężne kobiety i dziewczęta mają szansę dowiedzieć się czegoś na temat swojego przyszłego męża. Współcześnie szukamy wtedy odpowiedzi na wszystkie pytania, nie tylko te, które tyczą się zamążpójścia. Dlaczego wróżby andrzejkowe to wspaniała okazja na imprezę?

Andrzejkowe wróżby – niezapomniana zabawa z przyjaciółmi

Niestety większość z nas im jest starsza, tym mniejszą uwagę przykłada do okazji takich jak andrzejki. To w końcu nic wielkiego, święto, które obchodzą głównie dzieci. Już pierwotnie wróżby andrzejkowe nie były przeznaczone dla wszystkich. Korzystały z nich jedynie dziewczyny szukające męża. Kawalerowie swój odpowiednik andrzejek mieli w katarzynki, czyli noc z 24 na 25 listopada. Ich sposoby na zdobycie wskazówki co do przyszłego małżonka były bardzo kreatywne, a niekiedy nawet zabawne. My dzisiaj dzięki rozwojowej technologi kontaktujemy się błyskawicznie z profesjonalną wróżką przez wróżby online. To świetny pomysł nie tylko na spotkanie z przyjaciółmi, ale i indywidualne andrzejkowe wróżby. W gronie znajomych sprawdzają się głównie zabawy z losowaniem karteczek czy laniem wosku, jednak wróżby online, krótkie wiadomości do profesjonalnej wróżki i natychmiastowa odpowiedź nadadzą naszemu spotkaniu wyjątkowego charakteru.

 

Niech wróżby andrzejkowe będą kreatywne!

Poza fachową poradą, jaką proponują wróżby online, andrzejki to także czas na kreatywne zabawy. Najpopularniejsze jest lanie wosku na zimną wodę, jednak czy musimy się ograniczać wyłącznie do tego? Popularne są wróżby andrzejkowe na karteczkach, które świetnie nadadzą się na imprezę. Na małych karteczkach zapisuje się głównie imiona płci przeciwnej, które następnie po złożeniu i wrzuceniu do wspólnego naczynia są gotowe do losowania. Każdy z obecnych losuje jedną, która ma wskazywać imię przyszłego małżonka. Pamiętajmy jednak, że nie musimy ograniczać się jedynie wróżbami miłosnymi. Na karteczkach możemy po uzgodnieniu z naszymi towarzyszami napisać dowolne wróżby andrzejkowe. Mogą tyczyć się finansów, posiadania dzieci, celu najbliższego wyjazdu lub dosłownie czegokolwiek ustalicie. W końcu ktoś, kto wylosuje konkretną karteczkę, w jakiś sposób został nakierowany właśnie na nią, prawda?

Wróżby andrzejkowe
Poza fachową poradą, jaką proponują wróżby online, andrzejki to także czas na kreatywne zabawy | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

 

Wróżby andrzejkowe mają przynosić radość!

Dawniej andrzejkowe wróżby traktowano zdecydowanie poważniej. Dziś to głównie okazja do dobrej zabawy, najczęściej dla dzieci. Czy jednak my również nie powinniśmy dać sobie okazji do odpoczynku? Przygotujmy świece, zimną wodę, naczynie i duży klucz. Spróbujmy zinterpretować kształt zastygniętego wosku. Tu nie ma złych odpowiedzi! Zwykle ciągle brakuje nam czasu na zwykłą zabawę. Może właśnie wróżby andrzejkowe będą okazją, do spotkania się z przyjaciółmi? Porozmawiania o swoim życiu, podzielenia się historiami i marzeniami, a przy okazji wspólnego odkrywania swojej przyszłości – i w sposób pełen śmiechu wśród najbliższych i profesjonalny, w którym pomogą nam wróżby online. Zróbmy coś jedynie dla swojej przyjemności! Zapewnijmy sobie wspaniały wieczór, w którym towarzyszyć będą nam wróżby andrzejkowe!


Materiał partnera zewnętrznego