Jak dbać o skórki wokół paznokcia?

0
701
oliwka perfumowana z pipetą
Wybór oliwki perfumowanej to super pomysł, by zadbać o swoje paznokcie i skórki | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Jak często wykonujesz manicure? Z pewnością wiele zależy od tego, jaka technika stylizacji jest Twoją ulubioną oraz tego jak szybko rosną Twoje paznokcie i uwydatnia się odrost. Jeżeli stosujesz lakiery klasyczne, o paznokcie dbasz z pewnością częściej. W przypadku hybryd, manicure wygląda dobrze nawet po kilku tygodniach. Bywa jednak niestety tak, że nieodpowiednio dobrany lakier hybrydowy potrafi zniszczyć płytkę naprawdę mocno. Manicure to manicure, ale nie można także zapominać o pielęgnacji. Dbanie o płytkę jest w końcu kluczowe, jeżeli chce się uzyskać trwałą, piękną i oryginalnie wyglądającą stylizację paznokci!

Pielęgnacja przede wszystkim

Marzysz o pięknych, zdrowo wyglądających paznokciach? Pragniesz, żeby Twój manicure utrzymywał się na płytkach wręcz dłużej niż to, co jest napisane na buteleczce lakieru? Nie wiemy, czy masz tego świadomość, ale kondycja Twoich dłoni i paznokci ma niebagatelny wpływ na trwałość stylizacji Niestety, o ile o twarz czy włosy się regularnie dba i jest to wpisane w naszą codzienną rutynę, w przypadku innych części ciała nie jest to już tak oczywiste. Co zrobić, żeby już zawsze pamiętać o aplikacji oliwki do paznokci, która doskonale działa także na skórki? Mamy dla Ciebie 2 banalnie proste i oczywiste wskazówki!

Wybieraj produkty, których aż chce się używać!

Podobno kobiety najczęściej podejmują decyzję przy użyciu zmysłów… Możesz sobie pomyśleć – jakie ma to znaczenie przy pielęgnacji? Skoro zadaliśmy to pytanie, z pewnością już wiesz, że nie bez przyczyny… Jest to udowodnione naukowo, że produkty cieszące nasze oko, pięknie pachnące czy o oryginalnym kształcie bardziej przyciągają naszą uwagę! Co byś powiedziała np. na zakup oliwki perfumowanej…? To specyfik, który aż chce się stosować z uwagi na jego cudowny, trwały zapach! Co ważne – zapach utrzymujący się na płytce dłużej niż się spodziewasz!

Miej produkty do pielęgnacji zawsze “na widoku”

Przypuśćmy, że kupiłaś już tę oliwkę perfumowaną i przyrzekłaś sobie, że będziesz ją stosować każdego dnia – niezależnie od wszystkiego! Jak o tym pamiętać? Odpowiedź jest być może trywialna, ale…trzymaj ją zawsze blisko siebie! Możesz zapytać – czyli gdzie? Co powiesz na szafkę nocną w sypialni? A może półeczkę w łazience, blisko szczoteczki do zębów? Tuż przed snem lub od razu po przebudzeniu często ma się chwilę na taki właśnie “zabieg”. Warto wprowadzić go na stałe do swojego planu dnia, a paznokcie na pewno się za to “odwdzięczą” pięknym, zdrowym wyglądem!

Oliwka perfumowana – multizadaniowy produkt do zadań specjalnych

Wybór oliwki perfumowanej https://allepaznokcie.pl/pl/c/OLIWKI-DO-SKOREK-I-PAZNOKCI/5149 to super pomysł, by zadbać o swoje paznokcie i skórki. Twierdzimy to jednak nie tylko dlatego, że obłędnie pachnie… Jest to przede wszystkim produkt naturalny, skuteczny i wielozadaniowy. Oliwka perfumowana, którą chcielibyśmy polecić, posiada tyle zalet, że nie wiemy, czy damy radę wymienić je wszystkie. Spróbujemy jednak – w końcu do odważnych świat należy!

Naturalny skład

Oliwka perfumowana zawiera ekstrakty z 7 dobroczynnie działających olejków, ale to nie wszystko! W jej składzie znajdziesz także duże ilości witaminy E, fantastycznie wpływającej na kondycję płytki. Olejek rycynowy, sojowy, z oliwek czy orzechów makadamia… Takie substancje to gwarancja wysokiej skuteczności specyfiku, ale i – jednocześnie – pewność łagodnego działania na skórki. Dzięki temu, oliwka perfumowana jest bezpieczna dla zdrowia i zmniejsza ryzyko alergii do absolutnego minimum.

Cudowny zapach

Być może to właśnie od tej zalety powinniśmy zacząć… W końcu oliwka zawdzięcza jej nawet swoją nazwę! Chcesz, żeby Twoje dłonie pachniały niczym najpiękniejsze perfumy? Oliwka perfumowana to produkt idealny dla Ciebie! Wybierz jedną z pięciu wyjątkowych nut zapachowych. Każda z nich jest inna – dzięki temu każda paznokciomaniaczka znajdzie zapach najlepszy dla siebie! Jest tylko jedno “ale” – ten produkt uzależnia!

Wysoka wydajność

Czy wspomnieliśmy Ci już, że przy każdym użyciu oliwki perfumowanej wystarczy wmasować tylko jedną kroplę? Już taka ilość jest w zupełności wystarczająca, żeby zadbać o swoje skórki wokół paznokci! Patrząc na tę wydajność, można mieć wątpliwości, czy ten produkt kiedykolwiek się kończy….?

Multifunkcyjność

Generalnie oliwki do paznokci i skórek spełniają wiele funkcji. Przede wszystkim – działają ochronnie. To dzięki nim paznokcie są mocne – nie rozdwajają się ani nie łamią. Oprócz tego, pozytywnie wpływają na stan skórek. Chronią je przed suchością czy brakiem elastyczności. Oliwki perfumowane natomiast, co warto raz jeszcze podkreślić, do tego wszystkiego mogą zastąpić wodę toaletową czy perfumowaną!

Jak używać oliwki do skórek i paznokci?

Może Ci się wydawać, że sposób użycia oliwki perfumowanej nie jest wcale taki prosty… Nic bardziej mylnego! Aplikacja produktu może nastąpić zarówno tuż po zakończeniu manicure, jak i w dowolnym momencie każdego dnia! Wystarczy wmasowanie jednej kropli, żeby skórki i paznokcie były odpowiednio wypielęgnowane.

Oliwka perfumowana – połączenie piękna i skuteczności

Chcesz mieć piękne, zdrowe paznokcie i skórki? Oliwka perfumowana to produkt idealny! Używaj jej każdego dnia, a na pewno się nie zawiedziesz! Połączenie pięknego zapachu, ogromnej wydajności i ogromnej skuteczności – to jest to!


Materiał partnera zewnętrznego