Neonowy zawrót głowy – rozpocznij letni trening razem z hi hybrid!

0
706
manicure na trening
Neonowy manicure to twardy zawodnik, który razem z Tobą, przetrwa każdy trening! | fot.: hihybrid.pl

Lato to idealny czas na oddawanie się sportowym aktywnościom. Lubisz biegać? Rozładowujesz emocje na bokserskim ringu? A może wolisz grać w kosza? Niezależnie od tego, jaką aktywność wybierzesz, nie zapomnij o odpowiednim mani! Postaw na neonowe lakiery hybrydowe i zaskocz wszystkich zjawiskowymi pazurkami podczas treningu!

Neonowy manicure to twardy zawodnik, który razem z Tobą, przetrwa każdy trening! Zainspiruj się naszymi stylizacjami pazurków. Sprawdź, które neonowe lakiery hybrydowe: https://hihybrid.pl/pl/lakiery-hybrydowe/hi-sport, będą najlepiej pasowały do sportowych zestawów. Przejrzyj nasze propozycje na neonowy manicure i do dzieła!

Pokonaj rywalki krzykliwą zielenią

Z lakierem hybrydowym w kolorze neonowej zieleni (Neon Green #119), od razu nabierzesz chęci do działania! Ten wyrazisty odcień napełni Cię energią, dzięki której każdy kolejny kilometr do przebiegnięcia będzie prostszy, a przedłużający się trening, mniej uciążliwy. Powiedz hi! zielonym paznokciom i przekonaj się sama!

Poczuj smak sukcesu z neonowo żółtym mani

Żółto-zielona mieszanka na paznokciach? Czemu nie! To jaskrawe połączenie, obecne w kolorze Neon Yellow #121, bez trudu dostarczy Ci barwnych endorfin! Z neonowym lakierem hybrydowym w tym kolorze, nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych! Przekonaj się, że sport może dawać Ci nie tylko satysfakcję, ale też piękno.

Żółty + Zielony = Orzeźwiające połączenie  

Jeśli malowanie wszystkich paznokci na ten sam kolor, jest dla Ciebie zbyt oklepane, mamy na to sposób. Wybierz dwa wyraziste odcienie: neonowy żółty (Neon Yellow #121) i jaskrawozielony (Neon Green #119) i pomaluj nimi paznokcie – u każdej ręki na inny kolor. Takie połączenie doda Ci energii i siły do działania w chwilach zwątpienia, a poza tym, nie znudzi się tak szybko, jak standardowy manicure.

Skończ z wymówkami – postaw na limonkowe pazurki!

Limonkowy odcień neonowego lakieru hybrydowego (Noexcuses #109) podbił serca wielu celebrytek. To jeden z ulubionych kolorów Kardashianek! Co najważniejsze, również Ty możesz go mieć na swoich paznokciach. Nie szukaj wymówek! Zrób limonkowe mani i wyciśnij z siebie ostatnie poty na treningu!

Daj się ponieść adrenalinie z łososiowym mani!

Neonowy łososiowy (Neon Salmon #235) to kolor dla odważnych dziewczyn, które nie boją się ryzyka i uwielbiają adrenalinę. Z tym wyjątkowym odcieniem na pazurkach, nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych! Ruszaj na przejażdżkę motocyklem, spróbuj skoku na bungee albo zaszalej na gokartach. Pamiętaj tylko, żeby wcześniej zrobić hybrydowy mani!


Artykuł sponsorowany