Najciekawsze letnie premiery na Netflixie

1
642
Przeklęta
Przeklęta stanowi kolejną, ciekawą adaptację znanej legendy o królu Arturze | fot.: Netflix

Pomimo sezonu letniego, który w branży filmowej nazywany jest dowcipnie sezonem ogórkowym, największa telewizja streamingowa nie spuszcza z tonu i oferuje swoim widzom ogromną dawkę dobrej jakości filmów i seriali przez cały okres wakacyjny. Już na ten moment wiele osób zastanawia się, w jaki sposób pogodzić zbliżający się urlop z premierami swoich ulubionych seriali a prawdziwą dawkę emocji Netflix szykuje dla nas na jesień. Poniżej przedstawione są najciekawsze letnie i jesienne premiery na Netflix. 

The Umbrella Academy

The Umbrella Academy to historia bohaterów posiadających nadprzyrodzone zdolności, którzy za sprawą niespodziewanych zdarzeń zostali rozrzuceni po różnych okresach lat 60 XX wieku. Jest to oryginalna adaptacja komiksu, która nie wyszła ze stajni największych producentów filmów para komiksowych. Choćby z tego względu warto zagłębić się w świat superbohaterów z The Umbrella Academy i przekonać się na własne oczy, czy będą w stanie przeciwstawić się nie chychylnemu im losowi.

Zenek

Zenek stanowi propozycję dla wszystkich fanów Polskiego kina, ale też bijącej rekordy popularności muzyki disco-polo. Zenek to opowieść o Zenonie Martyniuku, wokaliście znanego zespołu Akcent, który zaraził całą Polskę miłością do tego typu muzyki. Film cofa się w czasie do lat 60, kiedy to Zenek wraz z kolegami na Podlasiu rozpoczynał swoją niewinną karierę muzyczną. Film przechodzi przez poszczególne etapy życia współczesnego barda i pokazuje wszelkie perypetie związane zarówno z jego miłościami, jak i karierą sceniczną.

Desperados

Desperados
Desperados to idealny film na miły i lekki wieczór w dwoje | fot.: Netflix

Desperados to komedia, która przenosi nas wprost do Meksyku i opowiada historię Wes, która wybrała się do tego barwnego kraju wraz z przyjaciółkami. Cały powód tej wyprawy jest z pozoru prozaiczny – Wes przypadkiem napisała wulgarną i obraźliwą wiadomość, którą wysłała do swojego chłopaka. Cały film opowiada historię dziewczyn i ich przezabawne przygody. Desperados to idealny film na miły i lekki wieczór w dwoje.

Przeklęta

Przeklęta stanowi kolejną, ciekawą adaptację znanej legendy o królu Arturze. W tym serialu jednak główną rolę odgrywać będzie tajemnicza dziewczyna – Nimue, której zadaniem będzie wsparcie króla Artura w poszukiwaniu legendarnego czarodzieja Merlina oraz tajemniczego miecza, który może zmienić bieg wydarzeń. Historia Nimue to towarzyszenie jej w momentach zarówno radosnych, jak i tych ciężkich, gdzie postać przekonuje się, jak brutalne może być życie.

The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2
Drugi sezon wprowadzi widzów w nowe perypetie serialowej pary i pokaże, czy miłość na odległość ma sens | fot.: Netflix

The Kissing Booths to świetnie przyjęta przez fanów historii głównej bohaterki, Elle Evans, której uczucia skierowane są w stronę jednego z największych buntowników licealnych. Sympatia głównej bohaterki, Noah wyjechał na studia a para stara się pogodzić swoje realia ze związkiem na odległość. Kwestia trudnej miłości komplikuje się jeszcze bardziej, gdy bohaterowie na swojej drodze spotykają innych atrakcyjnych nastolatków. Drugi sezon wprowadzi widzów w nowe perypetie serialowej pary i pokaże, czy miłość na odległość ma sens, szczególnie w przypadku młodych osób.

ŁNA