Fascynująca kronika Twojego życia

0
503
kroniki akaszy
Naukę czytania kronik najlepiej zdobyć na kursach czy warsztatach poświęconych stricte tej tematyce | fot.: stock.adobe.com

Poszukujesz nowych metod samorealizacji? Pragniesz poznać swoje mocne strony lub znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Wejdź do fascynującego świata kronik Akaszy i spójrz na swoje życie z nowej perspektywy. Czym są kroniki? Gdzie można zgłębić wiedzę z ich zakresu? Na te pytanie odpowiadamy w naszym artykule.

Czym są kroniki?

Kroniki Akaszy to technika duchowego rozwoju świadomości, która łączy nas z naszym wnętrzem i jednocześnie z całą mądrością wszechświata. Słowo Akasza pochodzi z sanskrytu i oznacza substancję energetyczną z której emanuje życie lub też niebo czy też eter. Jest to swoista przestrzeń, w której zostały zapisane informacje na temat wszechświata, od zarania dziejów. Można powiedzieć, iż są to jedyne w swoim rodzaju archiwa energetyczne, w których odnajdziemy wiadomości oraz emocje i przeżycia każdej pojedynczej duszy oraz każdej pojedynczej osoby na przestrzeni jej podróży po Wszechświecie. Znajdziemy w nich zarówno informacje dotyczące przeszłości, teraźniejszości, jak i przewidywania dotyczące przyszłych zdarzeń. Wszystko to sprawia, że wiedza zawarta w kronikach jest tak cenna i warto zdobyć umiejętności ich odczytywania oraz wykorzystywania tej wiedzy w naszym codziennym życiu.

W czym mogą nam pomóc kroniki?

Dostęp do informacji zapisanych w kronikach może okazać się pomocny w rozumieniu źródeł spotykających nas zdarzeń oraz motywów własnych działań. Wiedza zawarta w kronikach to też nieocenione źródło informacji na temat spotykających nas problemów oraz ewentualnych blokad, które w nas występują oraz powtarzających się sytuacji konfliktowych, które wracają do naszego życia i hamują nasz wewnętrzny rozwój. Dzięki wiedzy zaczerpniętej z kronik mamy możliwość na spojrzenie z nowej perspektywy na nasze relacje z otaczającym nas światem, a także na siebie samych i nasze miejsce we wszechświecie. Każdy człowiek, będąc elementem większej całości, przyczynia się do tworzenia Kronik Akaszy i tak samo każdy z nas może z nich czerpać pełnymi garściami. Dzięki kronikom nawiążesz kontakt ze swoją duchowością, odnajdziesz w życiu utraconą równowagę oraz odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań, np. dotyczących celu życiowego.

Gdzie nauczysz się czytać z kronik?

Naukę czytania kronik najlepiej zdobyć na kursach czy warsztatach poświęconych stricte tej tematyce. Zajęcia z tego zakresu prowadzone są choćby w Szkole Numerologii założonej przez Olgę N Stępińską, gdzie pod okiem doświadczonych w tej dziedzinie nauczycieli można zgłębić tajniki tego fascynującego narzędzia. Zajęcia prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania, dzięki czemu, zarówno osoby poczatkujące, jak i te, które spotkały się już z tematyką kronik, znajdą coś dla siebie. Wiedza zdobyta podczas takich intensywnych zajęć można wykorzystać zarówno na potrzeby własne, jak i w pracy z klientami. Kroniki Akaszy to fascynujący świat, który może stać się również Twoim udziałem.

Materiał partnera