5 gorących premier muzycznych 2019 roku + 25% zniżki online!

0
1111
Fani muzyki doczekają się wielu ciekawych premier, których nie może zabraknąć w żadnej domowej kolekcji płyt | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Rok 2019 na rynku muzycznym zapowiada się naprawdę gorąco. Fani muzyki doczekają się wielu ciekawych premier, których nie może zabraknąć w żadnej domowej kolekcji płyt. Przedstawiamy nadchodzące nowości. Dowiedz się, co Cię czeka i jak kupić ulubione płyty z dodatkową zniżką.

PlanBe – MODA

13 różnorodnych utworów na jednej płycie, które tworzą spójną całość to nowa propozycja młodego artysty. Fani z pewnością się nie zawiodą. Ta płyta to esencja wszechstronności artysty oraz autentyczne teksty zamknięte w różnych klimatach. Przekonaj się sam. Płyta dostępna jest w polskich sklepach muzycznych już od 11.1.2019.

Mike Posner – A Real Good Kid

Już od 18.01.2019 w sklepach muzycznych dostępna jest najnowsza płyta, której stworzenie zajęło artyście dwa lata. To pozycja, która stanowi drogę refleksji autora. Posner przeprowadził się na przedmieścia Detroit,do swojego domu rodzinnego, w którym spędził młodzieńcze lata, aby opiekować się ciężko chorym ojcem. To utwory o miłości, stracie najbliższych oraz radzeniu sobie z żałobą. Fani Posnera mogą poczuć emocje zamknięte w dźwiękach i wyruszyć w sentymentalną podróż.

Otsochodzi – Miłość

Trzeci album Otsochodzi to zabawa dźwiękami, powiew świeżości i odejście od dotychczasowych brzmień. To zupełnie inny kierunek muzyczny, szeroki wybór producentów muzycznych i ponad roczna praca nad płytą, której nie może zabraknąć żadnemu fanowi Otsochodzi. Premiera będzie miała miejsce już 1.02.2019

Sokół – Wojtek Sokół

Po dwudziestu latach działalności scenicznej Sokół wydaje pierwszą, w pełni solową płytę. To z pewnością jedna z najgorętszych premier sezonu. Artysta obiecuje podróż po różnych obszarach muzycznych, ostre zakręty i brak drogi na skróty. Na płycie usłyszeć można będzie także utwórz wykorzystaniem głosu tragicznie zmarłego artysty – Andrzeja Zauchy. To premiera, której nie można przegapić. Płyta będzie dostępna już od 15.02.2019

KaeN – 2020

Album w całości zrealizowany na Bliskim Wschodzie to wyjątkowa podróż muzyczna i wspaniały projekt, który z pewnością trafi w muzyczne gusta szerokiej publiczności. Na płycie usłyszymy też innych wykonawców – Peja, Ewa Farna czy Marta Gałuszewska wzbogacą album swoim talentem. Premiera płyty już 1.03.2019.

Muzyczne zakupy ze zniżką

Chcesz kupować muzyczne nowości i swoje ulubione płyty ze zniżką? Nic prostszego. Taką możliwość daje usługa cashback, czyli zarabianie przez kupowanie. Brzmi nieprawdopodobnie? Przekonaj się sam, jakie to proste. Wystarczy zarejestrować się bezpłatnie na portalu Tipli.pl – to największy portal cashbackowy w Polsce, który w swojej ofercie ma wiele znanych i lubianych sklepów oraz platform aukcyjnych. Skorzystaj z oferty sklepu Empik i kupuj płyty z dodatkową zniżką w postaci cashbacku, który trafi z powrotem na Twoje konto. To, co zrobisz z zaoszczędzonymi środkami zależy tylko od Ciebie. Pozwól sobie na więcej i nie rezygnuj z przyjemności!


Materiał partnera zewnętrznego