Przegląd najlepszych koncertów wiosna – lato 2019

0
906
Zapraszamy na przegląd najlepszych i najciekawszych koncertów zbliżającego się sezonu | fot.: Fotolia

Gdzie warto się wybrać na koncert podczas tegorocznej wiosny a potem w lecie? To wszystko zależy od twoich upodobań muzycznych. Ale z pewnością wśród wybranych poniżej, znajdziesz coś dla siebie. Wachlarz dostępnych opcji jest ogromny. Lubisz mocne brzmienia gitar? A może fascynuje Cię muzyka klubowa? Albo chcesz zabrać rodziców na jakiś koncert i nie wiesz, co wybrać? Zapraszamy na przegląd najlepszych i najciekawszych koncertów zbliżającego się sezonu.

Rockowe brzmienia

Już na majówkę, zawita do Polski legendarny Lenny Kravitz. 8 maja w Łodzi, na hali Atlas – Arena, zagra swój koncert.

Bon Jovi to kolejna gwiazda, która tego lata przyjedzie do stolicy naszego kraju. PGE Narodowy wypełni się po brzegi 12 lipca 2019. Koncert Bon Jovi: This House Is Not For Sale, bedzie wyjątkowy bo gwiazda powraca do koncertowania po 6 latach przerwy! Warto to zobaczyć na żywo.

Natomiast Kraków ugości w czerwcu grupę KISS. W Tauron Arena Kraków 18 czerwca, zagrają koncert w ramach trasy KISS – END OF THE ROAD WORLD TOUR.

Mamy też dobrą wiadomość dla fanów Pink. Trasa koncertowa P!NK’s Beautiful Trauma World Tour obejmie też Polskę. Artystka zaplanowała swój występ 20 lipca na PGE Narodowym w Warszawie. Uwaga! Na tym koncercie goście specjalni: Vance Joy i KidCutUp.

Muzyka prosto ze światowych klubów i nie tylko

A co w czerwcu? Król muzyki klubowej – Scooter we własnej osobie przyjedzie do Warszawy aby 19 czerwca zagrać tam koncert prosto z trasy Space Transmission.

Już za chwilę – bo 2 kwietnia w Krakowie wystąpi Shawn Mendes. Kto ma bilety, niech świętuje, bo ten młody człowiek jest bardzo utalentowany a jego koncerty słyną z niesamowitego klimatu.

Czerwiec po prostu kipi koncertami w tym roku! Wielu z nas czeka na Maroon 5. Zdobywcy nagrody Grammy (i to nie jeden raz…) przybędą do naszego pięknego kraju po raz kolejny. Tym razem koncert odbędzie się 6 czerwca w Tauron Arena Kraków.

Legendy – must hear tego lata!

Jeżeli planujesz iść tylko na jeden koncert, ale chcesz żeby był on niezapomniany, to koniecznie rozważ zakup biletów na koncert grupy Scorpions.  Masz do wyboru dwa miejsca: Gliwice 21.07 albo Gdańsk 23.07. To są koncerty, które nie mają sobie równych. Ta energia i klimat, przeniosą Cię w zupełnie inny świat. Koncerty w ramach trasy CRAZY WORLD TOUR 2019.

Niewątpliwą legendą na scenie muzycznej jest zespół Backstreet Boys. Polska jest punktem na trasie Backstreet Boys: DNA World Tour i Ci słynni przystojniacy zagrają dla nas 24 czerwca w warszawskiej hali COS Torwar.

Czy masz już swój typ? A może zdecydujesz się pójść na więcej niż jeden koncert w tym sezonie letnim? Wiosna i lato to pory bardzo sprzyjające koncertowaniu. Słońce, wakacje, spotkania z przyjaciółmi. Artyści też uwielbiają ten czas. Wykorzystaj to i ciesz się muzyką na żywo! Poza tym pamiętaj, że w naszych czasach, koncert to już nie tylko sama muzyka. Przede wszystkim to duże show. Gra świateł. Tancerze. Kostiumy, od których nie będziesz mógł oderwać wzroku. Przeżycia, które zapamiętasz na długo. Zbieraj na bilety, powodzenia!


KKR