Najważniejsze premiery serialowe w 2020 roku

0
1413
Serial Mesjasz
Na Bliskim Wschodzie pojawia się mężczyzna, który podaje się za Mesjasza. Wywołuje to ogromne poruszenie wśród opinii publicznej | fot.: Netflix

Serialowi maniacy od kilku lat nie mogą narzekać na nowe, zapierające dech w piersiach produkcje, które od pierwszego do ostatniego odcinka trzymają nas w niepewności. Bez względu na to, czy jesteśmy fanami seriali akcji, czy też wolimy spokojniejsze klimaty bądź seriale historyczne, 2020 rok zapowiada się naprawdę interesująco. Producenci ogłosili zarówno premiery świetnie zapowiadających się produkcji, jak i również kontynuacje dobrze znanych widzom hitów małego ekranu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze premiery serialowe 2020 roku. 

Serialowe premiery

Dracula

Serial produkcji znanej platformy Netflix opowiada współczesną, stosunkowo luźną historię słynnego Hrabiego Drakula. Serial opowiada całą historią znanej z książek i filmów postaci, od czasów jego młodości aż po czasy współczesne. Jest to świetna propozycja dla wszystkich wielbicieli wampirów i innych potworów, która spodoba się wszystkim wielbicielom słynnego Drakuli.

Drakula z serialu Netflix
Serial produkcji znanej platformy Netflix opowiada współczesną, stosunkowo luźną historię słynnego Hrabiego Drakula | fot.: Netflix

Mesjasz

Serial, który jest bardzo ciekawą i kontrowersyjną historią dziejącą się w czasach współczesnych. Na Bliskim Wschodzie pojawia się mężczyzna, który podaje się za Mesjasza. Wywołuje to ogromne poruszenie wśród opinii publicznej. Losy Mesjasza można zawrzeć w kategoriach dramatu i thrillera. Jest to porywająca historia, która również nam, zwykłym widzom siedzącym przed telewizorem da dużo do myślenia i zmusi nas do stawienia czoła sile naszej wiary.

Serial Mesjasz
Losy Mesjasza można zawrzeć w kategoriach dramatu i thrillera | fot.: Netflix

Hunters

Hunters to zapowiedziany niedawno serial, którego fabuła umiejscowiona jest w Stanach Zjednoczony w latach 80 XX wieku. Okazuje się, że właśnie w tym czasie liczna grupa nazistów, którzy uciekli spod topora sprawiedliwości, spotykają się, by snuć plany reaktywacji nazistowskiego kraju i powstania Czwartej Rzeszy. Na pohybel im stają bohaterowie serialu, którzy za wszelką cenę będą chcieli zniszczyć ich plan i oddać ich w ręce władz. Serial zostanie wyprodukowany przez Amazon, a jedną z głównych ról zagra słynny Al Pacino, który znany jest z największych hitów kinowych.

Jurassic World: Camp Cretaceous

Netflix w tym roku zaskoczy nas luźną kontynuacją przygody znanej z filmów Jurassic Park oraz Jurassic World tym razem jednak w wersji animowanej. Serial opowiadać będzie historią grupy młodzieży, którzy pozostawieni na wyspie Isla Nublar będą musieli przeżyć w obliczu zagrożenia dziko występujących dinozaurów. Jest to jedna z najciekawszych propozycji skierowanych ku młodszym serialomaniakom.

Jurassic World Camp Cretaceous
Netflix w tym roku zaskoczy nas luźną kontynuacją przygody znanej z filmów Jurassic Park oraz Jurassic World tym razem jednak w wersji animowanej | fot.: Netflix

Serialowe kontynuacje

Oprócz przedstawionych powyżej premier wszyscy czekają również na kontynuację znanych hitów serialowych:

Dom z Papieru sezon 4

Tym razem Dom z Papieru po raz czwarty wciągnie nas w wir emocjonującej akcji grupy bohaterów, którzy poprzysięgli sobie obrabować hiszpański Bank Narodowy. Akcja 4 sezonu będzie ścisłą kontynuacją 3 sezonu, rozpoczynającego przygodę Profesora i jego załogi w Hiszpańskim Banku Narodowym.

Dom z papieru
Tym razem Dom z Papieru po raz czwarty wciągnie nas w wir emocjonującej akcji grupy bohaterów, którzy poprzysięgli sobie obrabować hiszpański Bank Narodowy | fot.: Netflix

Opowieści Podręcznej

W 2020 roku miłośnicy dystopijnego świata ukazanego w serialu Opowieści Podręcznej również mają powody do radości. Ogłoszone jest, iż w tym roku czeka nas kolejna część przygód głównych bohaterów, którzy żyją w tak nieprzyjaznym i ultra konserwatywnym świecie zdominowanym przez mężczyzn.

ŁNA