Netflix na wakacje – co warto obejrzeć?

0
752
dziewczyna z popcornem oglądająca telewizję
Choć pogoda jak to w wakacje dopisuje i lepiej spędzać czas na zewnątrz, to wieczór przed ekranem stanowi dobry pomysł na letni wieczór | fot.: stock.adobe.com

Netflix to obecnie najbardziej popularna platforma internetowa, na której można obejrzeć wiele filmów i seriali. Pozycji jest na tyle dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie. Choć pogoda jak to w wakacje dopisuje i lepiej spędzać czas na zewnątrz, to wieczór przed ekranem stanowi dobry pomysł na letni wieczór.

W tym artykule przedstawimy najbardziej interesujące pozycje do obejrzenia na Netflix w gorące wieczory.

Coś dla fanów dreszczyku


„Bezpieczeństwo”. Akcja filmu rozgrywa się w niewielkiej miejscowości, a główną rolę tutaj odgrywa młoda dziewczyna, która pewnego dnia zostaje porwana. Zaginięcie wzbudza zainteresowanie eksperta do spraw bezpieczeństwa. Jednak czy on i jego rodzina będą bezpieczni? Podążając za zaginioną, mężczyzna ściągnie na najbliższych ogromne kłopoty. Czy wszyscy wyjdą z tego cało? Film na świecie miał premierę 7.06.2021, natomiast w Polsce na platformie Netflix pojawił się 17.06.2021.

Coś dla rodziny


Pozytywna komedia „Grzeczni chłopcy”. To historia opowiadająca o małym chłopcu, który zostaje pierwszy raz zaproszony na imprezę z całowaniem. Tylko co zrobić, jeśli nigdy się nie całowałeś i nie wiesz jak podejść do tematu? Co się stanie, jeśli się skompromitujesz? Przed imprezą Max – główny bohater wraz z kolegami postanawia za pomocą dronu po podglądać nastolatków z sąsiedztwa, którzy pierwszy pocałunek dawno mają za sobą. Wszystko jednak się komplikuje, bo dron został pożyczony bez pytania od taty Maxa, a w trakcie próby podglądania coś się psuje i dron nie nadaje się do użytku. Teraz chłopcy stają przed ciężkim wyzwaniem- muszą podłożyć zastępczy dron, zanim tata Maxa wróci do domu. Podczas podmianki chłopców czeka szereg niespodzianek. Czy dzieciom uda się przechytrzyć dorosłego?

Dla tych, co lubią się bać

„Co widać i słychać”. Dwoje młodych ludzi postanawia porzucić dotychczasowe życie i wszystko zacząć od nowa. Dziewczyna początkowo niepewna liczy na to, że, przeprowadzając się z wielkiego miasta, do małej miejscowości wreszcie będzie mogla cieszyć się spokojem i szczęściem z ukochanym mężem. Nic bardziej mylnego. Dopiero po przeprowadzce pozna tajemnice swojego partnera, a także domu, w którym zamieszkali. To właśnie wtedy odkryje historie ukryte w domostwie przez setki lat.
Film opiera swoją fabułę na książce Elizabeth Brundage „All Things Cease to Appear”, niestety nie została ona wydana w języku polskim, ale dla poliglotów nic straconego.

Dla najmłodszych

„SpongeBob Film: Na ratunek”. Dziś każdy z małych widzów zna przesympatyczną gąbkę mieszkającą pod wodą w mieście Bikini Dolne. Teraz SpongeBob wraz z ciamajdowatą rozgwiazdą Patrykiem ruszają na poszukiwanie ślimaka Gacusia, który zaginął w bliżej nieokreślonych okolicznościach. Spangebob wraz z Patrykiem opuszczają ukochany dom, by tylko odnaleźć przyjaciela. Po drodze czeka ich wiele niespodzianek. Czy jednak uda się odnaleźć Gacusia?


Powyżej przedstawiliśmy propozycje, które warto obejrzeć na platformie Netflix, podzielone ze względu na odbiorcę. Jednak jest to tylko zalążek, tego, co możemy znaleźć do obejrzenia. Warto przeszukać propozycję Netflix i znaleźć coś, co przypadnie nam do gustu.

MPA