Do czego służy karta Lewiatan?

0
4022
regały wnętrze sklepu spożywczego
Punkty możemy zbierać we wszystkich sklepach biorących udział w programie | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Jak sama nazwa wskazuje, karta Lewiatan to narzędzie nowego programu lojalnościowego, który oferuje sieć polskich sklepów. Robiąc codzienne zakupy rzadko kiedy możemy zyskać coś więcej niż tylko produkty. W tym momencie firma wychodzi naprzeciw klientom, oferując bardzo ciekawy program bonusowy.

Na czym to polega?

Każdy użytkownik karty, robiąc zakupy w jednym z sieci sklepów Lewiatan może zbierać ekstra punkty, które są później wymieniane na bony, a za pomocą nich można opłacić swoje kolejne zakupy w każdym sklepie, który bierze udział w akcji. Ale to nie wszystko. Kartę można zarejestrować na stronie internetowej, gdzie po weryfikacji adresu e-mail oraz numeru telefonu dostajemy dodatkowe punkty i tym samym bliżej do nagrody. Aby otrzymać kartę, należy poprosić o nią po prostu kasjera oraz dać do przeskanowania przy pierwszych zakupach za min. 10 zł. Otrzymamy wówczas 2 punkty, następnie do naszego konta będzie przypisywać się 1 punkt za każde wydane 5 zł. Nie można zapomnieć o okazywaniu karty kasjerowi, za każdym razem podczas robienia zakupów przy kasie do odbicia. Po zarejestrowaniu jej na stronie oraz poprawnej weryfikacji (e-mail i telefon) uzyskujemy aż 100 punktów w sumie. Bony, na jakie wymieniamy punkty, dostępne są w podanej wysokości: 10 zł za 200 punktów, 20 zł za 390 punktów, 50 zł za 950 punktów. Na prośbę klienta, personel sklepu drukuje bon, w wysokości adekwatnej do ilości uzbieranych punktów. Zachowuje on 30 dni ważności.

Przy jakich zakupach przydaje się karta Lewiatan?

Punkty przypisywane są za zakup wszystkich produktów, z wyłączeniem alkoholi, wyrobów tytoniowych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, gier liczbowych, doładowań, biletów i leków.

Poza tymi produktami, wymienionymi wyżej, każdy zakup o wartości min. 5 zł, funduje nam punkty na koncie. Organizowanie są również okresowe akcje i promocje, podczas których zyskujemy ich więcej. Użytkownik zostanie o nich poinformowany w sklepie lub poprzez wiadomość SMS.

Kilka prostych kroków i gotowe

Jeśli chcemy zacząć korzystać z programu, oto co należy zrobić:

  1. Udać się do jednego ze sklepów Lewiatan, biorących udział w akcji.
  2. Poprosić kasjera o wydanie karty Lewiatan.
  3. Wykonać pierwsze zakupy za min. 10zł oraz okazać kartę do odbicia przy kasie (zyskujemy pierwsze 2 punkty).
  4. Zarejestrować ją na stronie internetowej podając swoje dane. Po weryfikacji adresu e-mail oraz numeru telefonu zyskujemy aż 100 punktów!
  5. Pamiętać, aby karta Lewiatan była okazywana za każdym razem, podczas robienia zakupów w tym sklepie.

Punkty możemy zbierać we wszystkich sklepach biorących udział w programie. W przypadku zagubienia karty, należy zgłosić to personelowi, który wyda nową a starą dezaktywuje. Ilość punktów można sprawdzać na stronie lub na prośbę klienta ekspedient w sklepie udzieli takiej informacji.

Lewiatanki – przyjaciele z sąsiedztwa czekają na małych klientów w sklepach

Lew, niedźwiedź, lis, papuga, żyrafa i żółwica to urocze pluszaki, które można zdobyć w sklepach sieci Lewiatan. Maskotki wykonują fascynujące zawody, a ich wolny czas wypełniają interesujące hobby, dlatego mogą być wspaniałą inspiracją dla najmłodszych. W sklepach dostępne są także książeczka z przygodami zwierzaków oraz kolorowanka z brokatowymi naklejkami. Instalując specjalną aplikację, można sprawić, że przyjaciele z sąsiedztwa pojawią się w trójwymiarze. Lewiatanka można zdobyć, zbierając naklejki, które są dodawane do zakupów o wartości 30 zł. Posiadając 10 naklejek, maskotkę można kupić za 14,99 zł. Lewiatanka można także nabyć za 39,99 zł. Wiosenna akcja promocyjna potrwa do 6 czerwca lub wyczerpania zapasów.


Materiał partnera zewnętrznego