Maskotki Lewiatanki-zabawki dla dzieci od Lewiatana

0
744
dziecko z maskotką
Pluszaki mają interesujące hobby i wykonują pasjonujące zawody, a zobaczyć je można na specjalnych stojakach umieszczonych w sklepach | fot.: stock.adobe.com

Lew, żółw, papuga, lis, niedźwiadek i żyrafa to sympatyczne maskotki, które można zdobyć w promocji sieci Lewiatan. Pluszaki mają interesujące hobby i wykonują pasjonujące zawody, a zobaczyć je można na specjalnych stojakach umieszczonych w sklepach. Oprócz uroczych maskotek dzieciaki mogą także otrzymać kolorowankę i książeczkę. Promocja sieci Lewiatan, która rozpoczęła się 11 marca, to reakcja na podobne akcje marketingowe m.in. Biedronki i Lidla.

Lewiatanki przyciągają najmłodszych klientów

Smartfony, roboty, tablety – nic nie zastąpi pluszowej maskotki. Dzieci kochają mięciutkie zabawki, do których mogą się przytulić, wypłakać, z którymi idą spać, wyruszają na pierwsze wyprawy, kolonie. Wielu dorosłych ma głęboko ukryte w szafach swoje ukochane pluszaki z czasów dzieciństwa. O miłości dzieci do maskotek doskonale wiedzą marketingowcy. Od lat stojaki z zabawkami pojawiają się w sklepach marki Biedronka i Lidl. Od połowy marca także sieć Lewiatan kusi maskotkami – Lewiatankami.

Niezwykli przyjaciele z sąsiedztwa

Lewiatanki to grupa przyjaciół z sąsiedztwa. Zwierzaki mieszkają w Lewiatankowie, wykonują ciekawe zawody, a w wolnym czasie realizują swoje pasjonujące zainteresowania. Lewiatanki to:

  • Lew Olek-szef kuchni restauracji „12 ziółek”. Kucharz przygotowujący pyszne i zdrowe potrawy, które rozsławiły go w całej okolicy. Jest także niestrudzonym poszukiwaczem nowych smaków i przepisów.
  • Lis Rudi-niezwykle inteligentny informatyk, który współtworzy stację kosmiczną. Jego hobby to wynalazki.
  • Niedźwiedź Maniek–to prawdziwy superbohater. Jest policjantem, strażakiem i ratownikiem, gotowym nieść pomoc każdemu w każdym czasie. Jego pasją jest origami.
  • papuga Pola-zaraża wszystkich miłością do aktywnego trybu życia. Pracuje jako trenerka jogi i sportów ekstremalnych. Uwielbia jazdę na rolkach i desce.
  • żyrafa Beti-kocha przyrodę. Jest ekolożką i nauczycielką biologii. W wolnym czasie fotografuje.
  • żółwica Nelka–to artystyczna dusza w Lewiatankowie. Realizuje się jako poetka, rzeźbiarka, malarka, projektantka mody oraz wiolonczelistka w orkiestrze Symfonia Lewiatana.

Mięciutkie zwierzaczki nie tylko są urocze, ale także prezentują dzieciom ciekawe zawody oraz pasjonujące sposoby spędzania wolnego czasu.

Lewiatanki przyjaciele z sąsiedztwa czekają na klientów od 15 marca. W sklepach marki Lewiatan dostępne są także książeczki opisujące przygody sympatycznych zwierzaków oraz kolorowanki z brokatowymi naklejkami. Dzięki specjalnej aplikacji Lewiatanki bohaterowie z sąsiedztwa „ożyją” w książeczce, można zobaczyć pokolorowany obrazek w wersji 3D. Skanując Lewiatanka można uzyskać poradę dnia. Przyjaciele z sąsiedztwa znajdują się także na wybranych produktach marki Lewiatan.

Jak zdobyć Lewiatanka?

Chcąc otrzymać maskotkę, trzeba uzbierać 10 znaczków, które dodawane są do zakupów. 1 znaczek dostaje się za wydanie 30 zł. Więcej znaczków można dostać, kupując specjalne produkty Partnerów Akcji. 10 znaczków pozwala na zakup Lewiatanka za 14,99 zł. Maskotki można kupić także bez zbierania znaczków za 39,99 zł. Dodatkowo 8 maja odbędzie się Dzień Lewiatanków, podczas którego zaplanowano liczne konkursy, słodki poczęstunek. Tego dnia 1 znaczek będzie można otrzymać, wydając 15 zł.

Wiosenna kampania promocyjna rozpoczęła się 11 marca, towarzyszą jej reklamy w stacjach z grupy TVN, Polsat, TVP i serwisach VOD. Akcja reklamowa prowadzona jest także w mediach społecznościowych oraz wspierana jest działaniami digital. Akcja potrwa do 6 czerwca lub wyczerpania zapasów.

Materiał partnera