Najbardziej szalone rzeczy, które możesz od kogoś wynająć!

0
715
szalone usługi
Sprawdź, jak szalone rzeczy można znaleźć na platformach służących do wynajmu przedmiotów i usług! | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

O ekonomii współdzielenia i zaletach korzystania z wypożyczalni słyszał prawdopodobnie każdy. To praktyczne, ekologiczne i tanie rozwiązanie. Okazuje się jednak, że może być ono również niezwykle ekscytujące, kreatywne i zabawne. Sprawdź, jak szalone rzeczy można znaleźć na platformach służących do wynajmu przedmiotów i usług!

Fotobudka

Każdy, kto był na imprezie, na której się znajdowała, wie ile radości potrafi przynieść gościom. Cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Fotobudka wraz z pełną skrzynią kolorowych akcesoriów umożliwia przebieranie się za różne postacie, strojenie min i przybieranie zabawnych póz. Zdjęcia można robić pojedynczo lub z grupą znajomych, a każdy z nich od razu otrzymuje wydruk, który będzie stanowił niezapomnianą pamiątkę z  imprezy. Fotobudkę można wynająć na godziny lub doby.

Lot balonem z atrakcjami

Jest to propozycja dla osób szukających ekscytujących przeżyć z odrobiną adrenaliny. Decydując się na wypożyczenie balonu, dostajemy trwający około godziny lot widokowy w dowolnej – ustalonej wcześniej z właścicielem – lokalizacji, na który możemy wybrać się w pojedynkę, z drugą połówką lub całą rodziną. W balonie zmieści się aż 10 osób. Możemy również zdecydować się na romantyczny lot we dwoje, podczas którego zaaranżowane zostaną bajeczne zaręczyny w przestworzach. Prawdopodobieństwo usłyszenia twierdzącej odpowiedzi jest wtedy o niebo większe!

Dla tych, których oglądanie ziemi z wysokości kilkunastu metrów nudzi, przygotowano bardziej ekstremalną formę spędzania wolnego czasu, czyli… zjazd z balonu na linie! Z pewnością nie jest to atrakcja dla osób cierpiących na lęk wysokości, jednak ci, którzy żądni są mocnych wrażeń,  będą zachwyceni!  To doskonały pomysł na prezent dla amatorów sportów ekstremalnych! Zabawa jest w pełni bezpieczna, odbywa się pod okiem wykwalifikowanego instruktora, a każdy z uczestników przechodzi szkolenie i otrzymuje odpowiedni sprzęt. Niemniej jednak zjazdowi z pewnością towarzyszy dreszczyk emocji, a fantastyczne wspomnienia pozostają na zawsze.

Naturalnej wielkości sztuczna krowa

Brzmi dziwnie, prawda? Duża, łaciata, do złudzenia przypominająca prawdziwe zwierzę, krowa do wynajęcia? A jednak tak niezwykłe oferty można znaleźć na platformach zrzeszających osoby wypożyczające różnorodne przedmioty i usługi. Na dodatek okazuje się, że krówka cieszy się dużym zainteresowaniem i to wcale nie jako eksponat na wystawie hodowlanych zwierząt domowych. Została ona wyposażona w specjalne zbiorniki z  możliwością dojenia, tym samym zapewniając świetną, łączącą pokolenia rozrywką. Krowę wypożycza się na kinderbale, firmowe wyjazdy integracyjne, czy rodzinne spotkania w ogrodzie. Zawody w dojeniu sztucznej krowy to podobno doskonała, dostarczająca wiele radości zabawa, w której trzeba wykazać się nie tylko szybkością, ale również sprytem i zręcznością.

I jeszcze więcej

To tylko niektóre z szalonych propozycji, znalezionych na portalu służącym do wynajmu przedmiotów i usług – Oshare.pl. Prawdopodobnie każdy poświęcając chwilę na rozeznanie, znajdzie przynajmniej kilka równie niezwykłych pomysłów. Kto wie, być może staną się one inspiracją podczas wybierania  oryginalnego prezentu dla bliskiej osoby lub organizacji niezapomnianej imprezy.


Materiał partnera zewnętrznego