Jak wybrać odpowiednie mleko dla dziecka?

0
799
mleko w dzbanku szklance na tle słoneczników
Wieloletnie badania mleka zastępczego przyniosły doskonałe rezultaty, a nowoczesne mleka w pełni zastępują naturalny pokarm | fot.: materiał partnera zewnetrznego

Wybór odpowiedniego mleka dla noworodka czy niemowlęcia, a nawet starszych dzieci pozwala na zapewnienie im pełnowartościowego pokarmu w zastępstwie lub jako uzupełnienie pokarmu naturalnego. Odpowiednie mleko pozwala zapewnić dziecku doskonały rozwój, nie powoduje alergii i jest świetną alternatywą dla mleka matki.

Nowoczesne mleka są pełnowartościowym produktem, po który chętnie sięgają rodzice decydujący o diecie dziecka. Duży asortyment najpopularniejszych marek mleka zastępczego ułatwia wybór i pozwala wybrać idealne dla potrzeb dziecka. Wybierając mleko dla dzieci, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na wiek naszego malucha – inny skład ma mleko dla noworodków, inny mleko dla dzieci starszych. Konieczne jest również wybranie takiego, które nie uczuli naszego maluszka.

Kiedy wprowadzać mieszanki mleka?

Mieszanki mleka nie są już tylko ubogim zastępstwem dla mleka matki. Współczesne mleko dla niemowląt nie tylko zapewnia odpowiedni poziom węglowodanów, tłuszczy i białek, ale również znacząco wpływa na rozwój dziecka i jego zdrowie. Okazuje się tym samym, że odpowiednio dobrana mieszanka mleka to najwyższej jakości produkt i z powodzeniem zastępuje mleko matki. To istotne przede wszystkim dla matek, które z różnych powodów nie mogą karmić dziecka w sposób naturalny lub posiadają niewystarczającą ilość pokarmu.

Gwarancja jakości

Produkty niezbędne do skomponowania pełnowartościowej diety dziecka są już dostępne od lat na polskim rynku. Wieloletnie badania mleka zastępczego przyniosły doskonałe rezultaty, a nowoczesne mleka w pełni zastępują naturalny pokarm. Specjalnie wyselekcjonowane, najlepsze marki gwarantują, że dieta dziecka będzie zbilansowana, a jego rozwój zrównoważony.

Wygodne pojemności

W zależności od potrzeb, producenci mleka produkują je w opakowaniach o różnych pojemnościach, co ułatwia transport i porcjowanie mleka w zależności od wskazań i diety. W naszej ofercie znajdą Państwo wygodne objętości proponowanych mieszanek. Mniejsze pojemności doskonale sprawdzą się podczas podróży lub poza domem. Za to większe opakowania i pakiety mleka są doskonałe do użytku domowego, kiedy robimy większy zapas w korzystnej cenie.

Nie tylko mieszkanki mleka, ale również liczne produkty i akcesoria do opieki, pielęgnacji i uzupełniania diety dziecka – nasza apteka internetowa kompleksowo wyposaży pociechy w każdym wieku i ułatwi pielęgnację i opiekę nad dzieckiem w każdym wieku.


Materiał partnera zewnętrznego