„Prezent dla dwojga” Mikołaja Łozińskiego – idealny prezent dla przyszłych rodziców

0
553
kobieta w ciąży buciki
Autor książki "Prezent dla dwojga" na podstawie swoich doświadczeń i przeżyć związanych z rolą ojca, napisał historię, która porywa i bawi do łez | fot.: stock.adobe.com

Oczekiwanie przyjścia na świat dziecka to pasmo nieustannych huśtawek nastrojów. Od euforii i wyczekiwania pierwszego spotkania, po strach i obawy jak to będzie. By dać sobie odrobinę wytchnienia i przestrzeni do zdystansowanego spojrzenia na to co nowe, warto sięgnąć po „Prezent dla dwojga”. Wspaniała, lekka i niezwykle bogata w emocje książka Mikołaja Łozińskiego, pozwoli przyszłym rodzicom oswoić się ze swoją rolą. 

Będziemy mieli dziecko!

Bez względu na to, czy rodzice spodziewają się pierwszego, czy kolejnego dziecka. Ich życie całkowicie się zmienia. Każdy maluch w rodzinie wprowadza nowy „ład” i zmienia rytm życia. Bycie mamą i tatą to niezwykła odpowiedzialność, ale i wspaniała przygoda. Kształtujemy nowego człowieka, który kiedyś będzie samodzielny i to od nas zależy, jak potoczy się jego los. Szczególnie dla młodych rodziców ten fakt bywa bardzo stresujący. Często martwimy się, jak to będzie i czy damy radę. Poza kupowaniem wyprawki dla dziecka warto zaopatrzyć swoją biblioteczkę w kilka poradników i książek opisujących życie rodziców. Mikołaj Łoziński w zabawny i lekki stworzył historię, która pozwala przyszłym rodzicom spojrzeć na nową sytuację z dystansu. 

Inspirujący duet

Autor książki „Prezent dla dwojga” na podstawie swoich doświadczeń i przeżyć związanych z rolą ojca, napisał historię, która porywa i bawi do łez. Bohaterami są bliźniacy, którzy od momentu „wejścia” do brzucha mamy nie przestają zaskakiwać i płatać figli swoim rodzicom. Książka przygotowuje przyszłe mamy i  przyszłych tatusiów do nie zawsze wygodnych i łatwych sytuacji. Jednak przede wszystkim pokazuje ile radości i miłości daje tak mały i nieporadny człowiek. Emocje związane z ciążą, porodem i pierwszym spotkaniem potrafią czasami paraliżować. Znajdźcie chwilę dla siebie i zaczytajcie się w przygodach dzieci i rodziców. 

Prezent dla dwojga

Jesteś przyszłą mamą i razem z partnerem z obawą patrzycie w niezaznane? A może Twoi bliscy spodziewają się dziecka i chcesz ich nieco rozluźnić, ale nie zasypywać kolejnymi poradnikami. Sięgnij po „Prezent dla dwojga”, mądra i zabawna książka będzie doskonałym sposobem na przygotowanie się do roli rodziców. Nikt nie jest idealny, ale wszyscy są być najlepszymi przyjaciółmi swoich dzieci. O tym właśnie jest ta historia, pozwala zrozumieć, że nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli. Jednak ta bezwarunkowa miłość rodzica i dziecka wynagradza wszystko i jest drogą do szczęścia. W życiu spotykają nas różne przygody, jednak ta, w której dowiadujemy się, że za 9 miesięcy będziemy iść przez świat z nowym człowiekiem, jest najbardziej zawiła. Szczęście przeplata się z niepokojem i nierzadko łzami. Pomimo to każdy rodzic zgodzi się ze stwierdzeniem, że dzieci są najlepszym prezentem od życia, jaki mogli dostać. Szkoły rodzenia, rady babć czy mądrych psychologów, to teoria, która rzadko przekłada się na praktykę. Sięgnij więc z parterem po „Prezent dla dwojga” i rozluźnij się, czytając zabawne przygody, które niebawem staną się i waszym udziałem. 

IFP