The Purple Cow — zabawki, które wzbudzają ciekawość świata

0
501
gry dla dzieci
Gry towarzyszą dzieciom od wielu lat. Korzystali z nich nasi dziadkowie, rodzice i my. Jeszcze pewnie kilka pokoleń będzie z nich korzystać | fot.: stock.adobe.com

W dzisiejszych czasach odciągnięcie dzieci od tabletów czy smartphone’ów to dla rodziców niemałe wyzwanie. Izraelska firma The Purple Cow znalazła na to świetny sposób — zabawki atrakcyjne wewnątrz i na zewnątrz, które rozbudowują dziecięcą ciekawość i są świetną rozrywką. W szerokiej ofercie producenta znajdziesz gry i zabawki zarówno dla najmłodszych 3-latków, jak i dojrzewających 14-latków.

Gry magnetyczne — na podróż i nie tylko

Najsłynniejszym produktem firmy The Purple Cow są gry magnetyczne. Kto z rodziców chociaż raz nie musiał pocieszać zapłakanego dziecka po utracie, któregoś z elementów zabawki? Wykorzystanie magnesów zdecydowanie zmniejsza ten problem. Są też świetnym rozwiązaniem do zabawy na zewnątrz, gdzie wiatr może porwać delikatne komponenty. Dzięki kompaktowym rozmiarom będą genialnym sposobem na zapewnienie dzieciom rozrywki w podróży, szczególnie podczas lotu samolotem, gdy mamy dostęp jedynie do niewielkiego bagażu podręcznego. Dla maluchów najlepszym wyborem będą puzzle i gry typu „memo”. Dzieci w wieku szkolnym na pewno będą zadowolone z szachów czy sudoku.

Eksperymenty — dla dzieci ciekawych świata

Większość dzieci, szczególnie małych, jest niezwykle ciekawych otaczającego ich otoczenia. Ledwie zaczną mówić, a już pytają o wszystko dookoła. The Purple Cow wie, że świat najlepiej pokazać, a nie opisywać. Dlatego stworzyli serię zestawów do robienia eksperymentów, dzięki którym Twoje dziecko będzie mogło rozbudzić swoją ciekawość. Młodzi fani zagadek kryminalnych, na pewno chętnie zobaczą, jak wygląda praca śledczego i nauczą się sami ściągać odciski palców. Ci, którzy uwielbiają wspinać się po drzewach, dzięki zestawom szkoły przetrwania nauczą się jak pobierać wodę z otaczających roślin czy zbudować swój kompas. Większość dziewczynek pokocha eksperymenty z wykorzystaniem fluorescencyjnych kulek i kwiatów.

Gry towarzyskie i karciane — klasyka, która bawi i uczy

Gry towarzyszą dzieciom od wielu lat. Korzystali z nich nasi dziadkowie, rodzice i my. Jeszcze pewnie kilka pokoleń będzie z nich korzystać. W ofercie firmy The Purple Cow znajdziesz świetne planszówki, zaprojektowane na miarę dzisiejszych potrzeb. W asortymencie znajdziesz gry nawet dla dwulatków. Ubieranki nie tylko dostarczą godzin świetnych zabaw, ale nauczą rozpoznawać dziecko pory roku i adekwatnych ubiorów. Doodle a Droodle to doskonała gra, która rozwija kreatywność i wzmacnia więzi rodzinne, co jest niezwykle ważne w rozwoju dzieci.

Materiał partnera