Poznaj najciekawsze pomysły na prezent osiemnastkowy!

0
703
prezent ze wstążką
Prezenty na urodziny wcale nie muszą być konkretnymi przedmiotami ani bibelotami, które zostaną postawione na półce i będą zbierać kurz | fot.: materiał partnera

Osiemnaste urodziny to ważne wydarzenie nie tylko w życiu solenizanta, lecz także jego rodziny i najlepszych przyjaciół. Wszyscy bliscy, jeszcze na długo przed tym wyjątkowym wydarzeniem, zastanawiają się, jaki prezent będzie najlepszym wyborem. Jaka rzecz nie tylko zachwyci, lecz także zapadnie w pamięć i będzie stanowiła dobry użytek na starcie dorosłego życia. Jeśli chcesz sprawić osiemnastolatkowi wyjątkowy upominek, lecz nie masz pomysłu, czytaj dalej, by poznać nasze propozycje!

Bilety na niezapomniane wydarzenie

Prezenty na urodziny wcale nie muszą być konkretnymi przedmiotami ani bibelotami, które zostaną postawione na półce i będą zbierać kurz. Warto pamiętać o tym, że młodzi ludzie są żądni przygód i poszukują wielu okazji do tego, by odkryć siebie i przeżywać niezapomniane chwile poza domem. Dlatego też idealnym prezentem, zarówno dla dziewczyny, jak i chłopaka, może być bilet lub voucher na odbywające się w okolicy wydarzenie. Dotyczy to zarówno koncertów, jak i sportów ekstremalnych. W większych miastach można znaleźć firmy proponujące między innymi skoki ze spadochronem, czy też lekcje nurkowania głębinowego – jeśli przyszły solenizant marzy o zrobieniu czegoś szalonego, będzie to pomysł idealny!

Oprócz tego bardzo popularnym wyborem są różnego rodzaju kursy, które pozwalają zdobyć nowe umiejętności dzięki wiedzy przekazywanej przez profesjonalistów w danej dziedzinie. Może to być kurs makijażu wieczorowego, kurs manicure hybrydowego czy też lekcje językowe.

Alkohol jako dodatek i prezent główny

Wiele osób decyduje się na to, aby wybrać alkohol na prezent, a konkretniej jako dodatek do innego, większego upominku. Okazuje się jednak, że można znaleźć produkty w wyjątkowych kształtach i kolorach, a także personalizowane, ekskluzywne alkohole na prezent, które zachwycą zarówno swoim wyglądem, jak i smakiem i z pewnością przydadzą się na przyjęciu. Szeroki wybór takich produktów znajdziesz między innymi w sklepie https://podarujalkohol.pl. Firma ta daje Ci wyjątkową okazję do tego, aby zamówić alkohol z dedykacją dla solenizanta i w ten sposób zaskoczyć go wyjątkowym upominkiem.

pakowanie prezentu
Do pudełka można dorzucić ulubiony alkohol lub bilety na koncert, na który udacie się razem w przyszłości | fot.: materiał partnera

Pudełko z upominkami od serca

Wspólne wspomnienia mogą stanowić doskonałą podstawę do stworzenia zindywidualizowanego prezentu urodzinowego na osiemnaste urodziny przyjaciela. Do pudełka prezentowego można włożyć między innymi wspólne zdjęcia umieszczone w ręcznie dekorowanym albumie czy też w uroczej ramce. Oprócz tego dorzucić można składankę z ulubioną muzyką, albo pamiątki ze wspólnych podróży, koncertów i chwil spędzonych w szkole. Do pudełka można dorzucić ulubiony alkohol lub bilety na koncert, na który udacie się razem w przyszłości.

Wizyta w salonie piękności

Ostatnia propozycja to dzień spędzony w spa. Nawet młodzi ludzie potrzebują czasem chwili wytchnienia, odprężenia i całkowitego relaksu. Salony piękności i masażu oferują liczne bony upominkowe, które zawierają ciekawe propozycje różnych usług. Może to być wizyta w saunie, stylowy manicure, masaż w czekoladzie czy też stylizacja i pielęgnacja włosów. Wiele salonów oferuje też kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała.

Materiał partnera