Stwórz swoją własną opowieść dzięki fotoksiążce

0
385
tworzenie fotoksiążki
Jeśli chcesz stworzyć własną historię, musisz mieć dobry pomysł na fabułę | fot.: materiał partnera

Każdego dnia dzielisz się z bliskimi tym, co dla Ciebie istotne. Wymiana informacji następuje podczas rodzinnego obiadu lub wieczorem przy filiżance gorącej herbaty. To wartościowe rytuały, które zbliżają. Chcesz jeszcze mocniej zacieśnić więzi z bliskimi? Zaprojektuj fotoksiążkę, w której przedstawisz zajmującą historię.

Pielęgnowanie rodzinnych tradycji jest ważne

Mówi się, że rodzina powinna trzymać się razem. Być sobie podporą i wsparciem na dobre i na złe. To szczera prawda. Rodzina „nie cieszy, gdy jest – lecz kiedy jej ni ma – samotnyś jak pies” – tak wybrzmiewają dźwięki piosenki z repertuaru Kabaretu Starszych Panów. Mówi się także, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. To też jest prawda! Szczególnie w kontekście czułych wspomnień.

Jeśli wśród Twoich bliskich tradycja przeglądania zdjęć wciąż jest żywa, wprowadź do niej nieco innowacji. Wejdź na stronę https://www.colorland.pl/fotoksiazka i stwórz osobistą historię, która pozostanie wspaniałą pamiątką dla wszystkich.

Rodzinna przygoda w zdjęciach

Masz za sobą udane wakacje lub piękną uroczystość, w której brali udział Twoi bliscy? Zamień się w autora fascynującej powieści i stwórz ze zdjęć intrygującą opowieść. Zapełnij fotoksiążkę graficzną treścią i przepleć ją słownymi wstawkami, a zyskasz nie tylko uwagę odbiorcy, ale i trwałą pamiątkę. To zdecydowanie jeden z lepszych sposobów utrwalania wspomnień.

Pomysł na fabułę

Subtelny wstęp i dynamiczny rozwój narracji czy nagłe zwroty akcji? Jeśli chcesz stworzyć własną historię, musisz mieć dobry pomysł na fabułę. Nie martw się o wyraziste postaci czy scenerię – zdjęcia poprowadzą odbiorcę we właściwym kierunku. Ty możesz zastosować zaskakujące elementy, które ubarwią Twoją opowieść.

Wykorzystaj grafikę, aby nadać opowiadaniu znaczących akcentów. Ozdabiaj karty fotoksiążki klipartami, nawiązując do głównego wątku historii. Nie bez znaczenia jest także treść, która w tym przypadku może pełnić funkcję poboczną. Wstawiaj teksty, które naprowadzą odbiorcę na trop fotograficznej przygody, ale pozostaw nieco miejsca na wyobraźnię. Podróż przez wspomnienia będzie wspaniałym pomysłem na rodzinny wieczór.

Kreatywne pomysły na fotoksiążkę

Chcesz opowiedzieć ciekawą historię, ale nie wiesz, jak zacząć? Wybierz zdjęcia z jednego wydarzenia i daj się ponieść swojej kreatywności. Może to być historia przedstawiająca:

  • rodzinną uroczystość (ślub, chrzest, komunia, Boże Narodzenie),
  • podróż (rodzinne wakacje, city break z przyjaciółką, zorganizowana wyprawa w nieznane),
  • pasję (doskonale sprawdzają się aktywności fizyczne – kolarstwo czy triathlon robią piorunujące wrażenie na zdjęciach),
  • spełnianie celów i marzeń (wykorzystaj postanowienia noworoczne lub udokumentuj swoją drogę na szczyt)

Masz własny pomysł na fotoksiążkę? Wspaniale! Uwolnij pokłady kreatywności drzemiące w Twojej głowie i opowiedz zdjęciami wyborną historię. Dopełnij ją szablonem, opracuj przyjemny dla oka układ fotografii i pozwól, by inni stali się świadkami intrygującego opowiadania.

Materiał partnera zewnętrznego