Dlaczego warto wybrać wyciskarki Zelmera?

0
493
świeżo wyciskane soki z owoców i warzyw
Zarówno owoce, jak i warzywa obfitują w składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka | fot.: stock.adobe.com

Są proste w obsłudze, ciche i będą wyglądać dobrze na każdym blacie kuchennym, ale co najważniejsze: stworzysz dzięki nim sok, który pokocha cała Twoja rodzina! Takimi cechami można w skrócie opisać wyciskarki Zelmera, na przykład model ZJP1600B. Ta wolnoobrotowa wyciskarka będzie idealna dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie, dostarczając organizmowi codzienną dawkę witamin i minerałów, w jakie bogate są świeżo wyciskane soki.

Wyciskarki Zelmera gwarancją łatwej obsługi i niezawodności

Nie chcesz spędzać swojego czasu na mozolnym i długim czyszczeniu wyciskarki po jej użyciu? Szukasz urządzenia o wysokiej jakości, ale w rozsądnej cenie? Wyciskarki Zelmera spełnią Twoje oczekiwania! Są łatwe w obsłudze, szybko się je montuje i demontuje, a mycie przebiega bardzo sprawnie. Dzięki wyciskarkom Zelmera stworzysz sok i miąższ bogaty w składniki odżywcze, które będziesz mógł wypić od razu lub wykorzystać później w kuchennych eksperymentach. Urządzenia te są wydajne i ciche, a także mają ciekawy design.

Wyciskarki Zelmera: model Zelmer ZJP1600B

Przykładowo model Zelmer ZJP1600B posiada unikalny system wyciskania SES (Smart Extraction System). Na czym on polega? Wyciskane produkty są miażdżone przez specjalną śrubę, która wyciska sok bardzo dokładnie oraz skutecznie. Dzięki temu sok, który powstaje, jest pełen wartości odżywczych, a my cieszymy się dużą wydajnością. Wolnoobrotowy silnik wyciskarek Zelmera sprawia, że w trakcie produkcji soku niewydzielane są znaczne ilości ciepła, dlatego witaminy są zachowane. Oprócz tego silnik ten jest bardzo trwały. Dużą zaletą urządzenia jest również łatwość obsługi: tak naprawdę wystarczy tylko włożyć składniki do urządzenia, poczekać, aż zostaną zmiażdżone i wyciśnięte, a następnie cieszyć się powstałym w ten sposób sokiem. Do wyciskarki Zelmera ZJP1600B dołączone są dwa pojemniki: jeden na sok (o pojemności 1,4l), a drugi na pulpę (o takiej samej pojemności), a także szczotka do czyszczenia.

Wyciskarki Zelmera – najważniejsze zalety soków z wyciskarek wolnoobrotowych

Zarówno owoce, jak i warzywa obfitują w składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Wyciskarki Zelmera są urządzeniami, które w łatwy sposób mogą ułatwić nam codzienne spożywanie tych składników – przyrządzenie soku za ich pomocą trwa zaledwie parę minut. Zarówno liczne składniki mineralne, jak i błonnik, który znajduje się w świeżo wyciskanych płynach, są głównymi powodami, dla których warto rozważyć jak najczęstsze spożywanie soków z owoców i warzyw.


Materiał partnera zewnętrznego