Praktyczne i użyteczne gadżety do każdego domu

0
441
chusteczki higieniczne
Aby wzbogacić swoje mieszkanie o przedmioty zarówno użyteczne, jak i estetyczne, wcale nie musisz wydawać całej wypłaty | fot.: materiał partnera

Chcesz dodać coś ciekawego do aranżacji swojego mieszkania? I jednocześnie coś, co rzeczywiście się przyda? Sprawdź nasze propozycje!

Praktyka, estetyka i walory użytkowe

Człowiek jest istotą tak zaprojektowaną, że podświadomie docenia piękno i harmonię. Dlatego też tak bardzo podobają nam się estetyczne wnętrza z cudowną aranżacją – i wcale nie chodzi tu o bogate wyposażenie pomieszczenia. Dla wielu osób bardzo istotne są też względy praktyczne i walory użytkowe. Aby wzbogacić swoje mieszkanie o przedmioty zarówno użyteczne, jak i estetyczne, wcale nie musisz wydawać całej wypłaty. Mało tego, nierzadko potrzebnych będzie zaledwie kilka złotych, aby nabyć coś, co doda odrobiny charakteru czy ciepła w wybranym wnętrzu, a do tego będzie czymś uniwersalnym i praktycznym. Sprawdź nasze budżetowe propozycje!

Chusteczki higieniczne w pudełku

Chusteczki higieniczne w pudełku to produkt, który powinien znaleźć się w każdym domu. Nie jest niczym odkrywczym stwierdzenie, że z chusteczek korzysta każdy z nas. Mało tego, okazują się one potrzebne w różnorodnych sytuacjach i w niemal dowolnej sytuacji. Dlatego można uznać, że chusteczki higieniczne powinny być w mieszkaniu zawsze pod ręką. Wszystko to sprawia, że świetnym pomysłem są chusteczki higieniczne w pudełku. Wybierając artykuły takich producentów jak Velvet możesz wybierać spośród wielu opakowań. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Alternatywnie możesz też kupić wielorazowe pudełko na chusteczki.

Termometr Galileusza

To proste urządzenie prezentuje się naprawdę zjawiskowe, a do tego jest bardzo praktyczne – jak słusznie wskazuje nazwa, pokazuje ona temperaturę. Pomiary wykonywane są za pomocą zmian gęstości cieczy. To z pewnością ciekawy gadżet nie tylko dla fanów fizyki!

Świecąca łapka na owady ze stojakiem

To nadzwyczaj praktyczny gadżet, który przydaje się szczególnie w wiosenne i letnie dni. Ile to razy uganiałeś się za muchami, komarami i innymi owadami, które wpadły Ci do mieszkania? A może masz chwilowy problem z muszkami owocówkami? Żaden problem, taką łapkę wystarczy postawić w dowolnym miejscu i włączyć, aby emitowała przyjemne dla oczu ultrafioletowe światło, a do tego prezentowała się naprawdę estetycznie – po prostu piękne z pożytecznym!

Organizer do fotela

Organizer do fotela to prosta w swojej budowie, lecz zarazem niezwykle praktyczna nakładka, którą należy położyć na podłokietnik. Zależnie od wariantu, zawiera ona różnego rodzaju kieszenie, schowki czy podstawki na rzeczy, które mogą się przydać w czasie oglądania telewizji, rozgrywki na konsoli czy relaksu z książką. Pilot do telewizora? Pad do konsoli? A może coś do picia lub jedzenia? Na wszystko znajdziesz tu miejsce.

Śmieszny kubek

Kubek to przedmiot, którego wszyscy używamy codziennie. Jeśli jednak zamiast zwykłego kubka wybierzesz jakiś zabawny, w niecodziennym kształcie lub z grafiką, która doskonale Ci się kojarzy, każdy łyk kawy czy herbaty będzie przyjemniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Wesoła wycieraczka pod drzwi

Wycieraczka przed drzwiami znajduje się w niemal każdym domu. Element ten zwykle jest mało barwy, a gdyby tak dodać mu nieco kolorów? To świetny pomysł na nieco więcej uśmiechu przy każdym wejściu do swojego mieszkania. Z pewnością docenią to też wszyscy Twoi goście!

Materiał partnera