Ramy na wymiar — gdzie oprawić ulubiony obraz?

0
1111
Rama do obrazu
Poszukując oprawy obrazu, wybierzmy sprawdzony sklep z możliwie najszerszą ofertą. Ramy na wymiar powinny być przecież nie tylko dopasowane do obrazu, ale i naszego wnętrza | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Poszukujesz odpowiedniej ramy do oprawy drogocennego obrazu znanego malarza czy też pamiątkowego obrazu po babci? A może chciałbyś oprawić pierwszy obrazek stworzony przez Twoją pociechę? Nie wiesz jednak, gdzie rozpocząć poszukiwania idealnego produktu dopasowanego do Twoich oczekiwań? Podpowiemy jak znaleźć ramy nie tylko funkcjonalne, ale i po prostu piękne i harmonizujące z naszym mieszkaniem.

Największy wybór – gdzie szukać?

Oczywiście, poszukiwania możemy rozpocząć od półek sklepowych w markecie lub wizyty w zakładzie fotograficznym czy u osoby zajmującej się zawodowo oprawą obrazów (uwaga, niestety fachowców w tym zawodzie jest coraz mniej). Musimy jednak liczyć się z tym, że asortyment dostępny we wspomnianych miejscach najprawdopodobniej nie spełni naszych oczekiwań. Po pierwsze, ramy dostępne w marketach, sklepach plastycznych czy też zakładach fotograficznych posiadają najczęściej cenę nieadekwatną do ich wartości. Ponadto, obrazy (szczególnie starsze, o znacznej wartości) często posiadają niestandardowe wymiary. Na próżno więc szukać w sklepie, gdzie znajdziemy jedynie ramy o standardowych wymiarach. Nie chcemy przecież, aby nasz obraz prezentował się niechlujnie w zbyt dużej ramie! Czy to wszystko nie brzmi zbyt pesymistycznie? Na pierwszy rzut oka, tak. Nie zapominajmy jednak, że przyszło nam żyć w czasach, gdy większość rzeczy możemy kupić za pośrednictwem największego rynku handlowego świata, internetu!

Internet – szybko, tanio i wygodnie

Sklepy internetowe otwierają przed nami szerokie możliwości wyboru. Siedząc wygodnie we własnym fotelu uzyskujemy dostęp do olbrzymiej gamy produktów w cenach iście konkurencyjnych, nie mówiąc już o tym, iż oszczędzamy cenny czas, który musielibyśmy spędzić na tradycyjnych zakupach. Tutaj mamy dostęp do wielu platform oferujących ramy wszelkiego rodzaju. Za pośrednictwem internetu, w ciągu kilku, kilkunastu minut znajdziemy pożądaną przez nas ramę. Znajdziemy zarówno szeroką gamę ram tańszych, tak zwanych marketowych, często w cenach promocyjnych, jak i ramy droższe, ekskluzywne. Dodatkowym atutem jest możliwość zamówienia ramy o wymiarach niestandardowych, dopasowanych do konkretnego, posiadanego przez nas, obrazu. W przeciągu kilku chwil jesteśmy w stanie zamówić ramę spersonalizowaną, z dostawą do domu lub odbiorem w wybranym punkcie. Zamówienie takiej usługi, na przykład w zakładzie fotograficznym zajmującym się oprawą obrazów byłoby dużo droższe i czasochłonne.

Poszukując oprawy obrazu, wybierzmy sprawdzony sklep z możliwie najszerszą ofertą. Ramy na wymiar powinny być przecież nie tylko dopasowane do obrazu, ale i naszego wnętrza.

Oprawa fotografii

Nie sposób nie zauważyć, iż sklepy internetowe oferują nam dodatkowe usługi, związane z tym tematem. W pięknej i efektownej ramie możemy bowiem umieścić nie tylko obraz, ale i nasze ulubione zdjęcia. Wykorzystując możliwości internetowe, możemy wgrać wybrane przez nas zdjęcie na stronie internetowej danego usługodawcy, zamawiając przy tym wydruk zdjęcia o niestandardowym rozmiarze wraz z oprawą we wskazaną przez nas ramę. Nie mówiąc już o tym, iż istnieje możliwość wykonania nawet potrójnego passe-partout w stosunkowo niskiej cenie.

Prosty wybór!

Tak więc, jeśli chcesz aby Twój obraz lub zdjęcie prezentowały się w sposób efektowny, będąc prawdziwą ozdobą wnętrza Twojego mieszkania, skorzystaj z usług sklepów internetowych takich jak portal www.ramka.pl. Żyjemy w czasach, kiedy zakupy w sieci oferują nam znacznie większy wybór produktów, które możemy zamówić w ciągu kilku minut, oszczędzając czas i bez konieczności wychodzenia z domu. Warto więc skorzystać z tej możliwości i cieszyć się dodatkami idealnie skomponowanymi z naszym wnętrzem.


OLI