Aneta Kręglicka stworzyła kolekcję odzieżową

1
1272
Na przełomie lutego i marca 2018 roku Aneta Kręglicka planuje zaprezentować swoją pierwszą autorską kolekcję ubrań| fot.: Newseria

Była Miss Świata ma w planach kilka zupełnie nowych projektów zawodowych. Jednym z nich jest pierwsza autorska kolekcja ubrań, którą pokaże już wiosną 2018 roku. Aneta Kręglicka twierdzi, że część sylwetek widział już jej przyjaciel, Maciej Zień i ocenił je bardzo pozytywnie.

Aneta Kręglicka uważa się za osobę, która osiągnęła sukces zawodowy. Gwiazda twierdzi, że na przestrzeni lat różnie rozumiała pojęcie sukcesu, dziś jest ono dla niej jednak synonimem spokoju i bezpieczeństwa. Jedyna polska Miss Świata, która od lat prowadzi agencję public relations, zaznacza, że robi to, co lubi, nie musi się martwić o przyszłość swojej firmy czy zmuszać się do projektów i działań, na które nie ma ochoty.

– To jest ogromny komfort i sukces każdego, kto ma dość stabilną sytuację zawodową, i myślę, że ja ten moment osiągnęłam, co nie znaczy, że jest to sytuacja, w której odcinam kupony – mówi Aneta Kręglicka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda zaczęła się angażować w projekty o zupełnie innowacyjnym dla niej profilu. Twierdzi, że stawia pierwsze kroki na nowym gruncie i wciąż uczy się nowych rzeczy. Wybiera jednak projekty, które są zgodne z jej zainteresowaniami, oraz ludzi, z którymi naprawdę chce pracować. Aneta Kręglicka zamierza m.in. mocniej związać się z branżą modową.

– Zobaczymy coś, co mnie w duszy gra, to jest modą, którą chcę pokazać, że to jest moda bardzo mi bliska, chcę się z nią w 100 proc. utożsamiać, identyfikować, to jest to, co ja lubię – prostota z odrobiną nonszalancji – mówi gwiazda.

Na przełomie lutego i marca 2018 roku Aneta Kręglicka planuje zaprezentować swoją pierwszą autorską kolekcję ubrań. Znajdą się w niej przede wszystkim stroje codzienne o casualowym charakterze, utrzymane w stylu nowoczesnej klasyki. Gwiazda zaprojektowała także kilka bardziej widowiskowych sylwetek, wciąż jednak utrzymanych w charakterystycznym dla niej samej stylu: nie przesadnie skromnym, a jednak pozbawionym przepychu.

– To jest już trochę błogosławione przez Maćka Zienia. Jestem pełna niepokoju i strachu, jak zostanie to przyjęte, Maciek zobaczył już część tej kolekcji, więc trochę mnie uspokoił, natomiast nie do końca oczywiście – mówi Aneta Kręglicka.

Gwiazda zaprojektowała swoją pierwszą kolekcję dla marki L’AF, z którą od pewnego czasu współpracuje. W projekcie z tej linii pokazała się podczas gali Flesz Fashion Night jesienią ubiegłego roku.


@Newseria