Garnitur ślubny na sezon weselny 2021 – poznaj nasze inspiracje

0
1415
mężczyzna w garniturze ślubnym
Pomimo tego, że możemy zobaczyć nieco luźniejsze podejście do stroju Pana Młodego, to w dalszym ciągu największą popularnością cieszy się elegancki garnitur ślubny | fot.: materiał partnera

Ślub to wyjątkowe wydarzenie, pełne emocji i uniesień. W dniu ślubu wszystko powinno być dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, stylizacja Pana Młodego także.

Wybierając ślubny garnitur, można sięgać po tradycyjne rozwiązania. Garnitury tego rodzaju są zawsze eleganckie i szykowne, a właśnie tak powinien wyglądać Pan Młody. Jednocześnie przez sytuację epidemiologiczną w branży ślubnej doszło do wielu zmian i dotyczą one również ubioru. Wielu mężczyzn będzie wybierało mniej formalne stroje, w tym garnitury kolorowe lub tweedowe. Oferta ślubnych garniturów jest bardzo zróżnicowana i możemy wybrać model odzwierciedlający naszą osobowość.

Garnitur ślubny granatowy i niebieski

Pomimo tego, że możemy zobaczyć nieco luźniejsze podejście do stroju Pana Młodego, to w dalszym ciągu największą popularnością cieszy się elegancki garnitur ślubny. Jednym z lubianych od lat kolorów jest granat. Jest uniwersalny i niezależnie od tego, jaki będzie charakter przyjęcia weselnego, sprawdzi się świetnie. Pamiętajmy przy tym, że im ciemniejszy odcień, tym bardziej formalny. Podczas wesela dobrze sprawdzi się również garnitur niebieski, ale na tak jasną barwę decydujmy się tylko wtedy, kiedy nasze wesele nie będzie bardzo eleganckie i w stylu glamour. Niebieskie garnitury ślubne poleca się na wiosnę i lato.

Garnitur ślubny szary

W zeszłym roku na topie były garnitury szare, trend ten się utrzymuje i w dalszym ciągu  są na topie. Po tego rodzaju garnitur sięgnijmy, jeśli nie chcemy, by nasza stylizacja wyglądała bardzo formalnie. To dobra propozycja dla Pana Młodego, którego wesele będzie w stylu retro, w plenerze albo w stodole. Przy takim weselu szary garnitur będzie prezentować się lepiej niż ciemny. Jednak trzeba uważać, żeby nasza stylizacja nie była casualowa.

Czarny garnitur ślubny

Czerń nigdy nie wychodzi z mody i jeśli nasz ślub odbywa się zimą lub wieczorem, to możemy włożyć czarny garnitur. Musimy przy tym zdawać sobie sprawę z tego, że nie każdy typ urody dobrze wygląda w czerni i jest to formalny strój wieczorowy, więc nie możemy go nosić w ciągu dnia.

Garnitury białe i kolorowe

Wśród nietuzinkowych propozycji z pewnością jest garnitur biały, który będzie idealny na przykład wtedy, kiedy planujemy ślub na plaży. Najczęściej białą marynarkę łączy się z czarnym dołem. Jeżeli natomiast szukamy czegoś bardzo oryginalnego, spójrzmy na garnitury bordowe, zielone i w kratę. Bordowy jest odpowiedni, kiedy kolor ten jest przewodnią barwą na weselu. Zielony garnitur pasuje idealnie do wesela w stylu vintage. Natomiast krata jest dla osób ekstrawaganckich, które lubią się wyróżniać.

Niezależnie od tego, na jaki kolor i krój się zdecydujemy, musimy zwrócić uwagę, by wszystkie elementy stroju były dobrej jakości. Właśnie dlatego warto postawić na garnitur ślubny od Lancerto. Wszystkie propozycje tego producenta są z dobrych tkanin i w modnym kolorze, a przy tym dobrze układają się na sylwetce. Rozbudowany wybór pozwoli dobrać coś idealnego na każdą sylwetkę i każde wesele.

Materiał partnera