Krótkie wycieczki i długie podróże za granicę można opłacić pieniędzmi z pożyczki

1
1184
Widok na jezioro

Wyjazdy zagraniczne nie muszą być drogie, żeby były udane. Z drugiej strony łatwiej pozytywnych wrażeń oczekiwać od ofert wyjazdów all inclusive i tych, które są nieco bardziej kosztowne niż najtańsze. Zagraniczne wyprawy można sfinansować dzięki łatwo dostępnym pożyczkom przez Internet.

Krótkie wycieczki zagraniczne – skąd wziąć pieniądze na weekendowe wypady?

Dwu- i kilkudniowe wycieczki za granicę są popularnym sposobem spędzania wolnego czasu ludzi ciekawych świata i otwartych na nowe doznania. Z Polski na kilkudniową wycieczkę można udać się do państw sąsiednich lub samolotem np. do Włoch, Wielkiej Brytanii, Irlandii, państw Skandynawskich czy na Węgry.

Żeby nie nadwyrężać swojego budżetu spontanicznymi wypadami za granicę na weekend, warto rozważyć sfinansowanie podróży przy pomocy szybkiej pożyczki online. Najlepsi pożyczkodawcy, m.in. Moneyman.pl, umożliwiają wzięcie pierwszej pożyczki ze spłatą ratalną. Dzięki temu pożyczka jest łatwa do spłaty.

Innym sposobem jest skrupulatne oszczędzanie określonej sumy. Rozwiązanie to ma jednak wady – po pierwsze wymaga silnej woli (żeby nie naruszać zgromadzonych zapasów) i regularnego odkładania, po drugie ogranicza spontaniczność (każdy wyjazd musi być zaplanowany).

Dalekie wojaże zagraniczne – ile kosztują i czy cię na nie stać?

Na dalekie wyprawy potrzeba więcej środków niż na krótkie wycieczki. Je także można sfinansować dzięki pożyczkom ratalnym dostępnym online. Warto wybierać pożyczkodawców, którzy rozkładają spłatę pożyczki na wygodne do spłacenia raty i dają dostęp do kwoty kilku tysięcy złotych.

Tygodniowe wczasy za granicą kosztują od około 450 do kilkunastu tysięcy złotych za osobę. Cena zależy od wielu czynników, w tym od odległości miejsca docelowego od kraju wylotu, standardu zakwaterowania, wyżywienia i innych usług. Wczasy all inclusive w Chorwacji czy w Grecji można wykupić już za około 1500 złotych za osobę za 7 dni pobytu. Poza sezonem jest jeszcze taniej.

Ceny wyjazdów egzotycznych, np. na Sri Lankę czy do Kenii, zaczynają się od około 3500 złotych za osobę. Takie podróże mogą dostarczyć niezapomnianych przeżyć, wiele osób wybiera te kierunki na podróż życia. Chcąc sfinansować taki wyjazd przy pomocy chwilówki, należy wybierać pożyczkodawców, którzy oferują wysoką maksymalną kwotę pożyczki.

Warto wybierać oferty last minute, żeby jeszcze taniej udać się na efektywny urlop. Najlepsze oferty „na ostatnią chwilę” wymagają szybkiej wpłaty, co nie jest problemem dla osób korzystających z szybkich pożyczek przez Internet. Taka pożyczkę online można wziąć już w 15 minut.