Majówka 2021 do Puszczy Białowieskiej!

0
568
galeria sportbar budynek
W Puszczy Białowieskiej każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to idealne miejsce dla foto podróżników, ornitologów oraz przyjaciół natury | fot.: materiał partnera

A Ty masz już plany na majówkę 2021?

Jeżeli do tej pory jeszcze nie zaplanowałeś sobie majówki na 2021 r. to masz świetną okazję aby to nadrobić. Jeżeli chcesz uciec od codziennego zgiełku, zaznać trochę ciszy i spokoju, poczuć się blisko natury mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Mimo obostrzeń związanych z rozprzestrzenianiem się wirusa Covid-19 możesz wybrać się na majówkę do Puszczy BiałowieskiejPuszcza Białowieska ma masę atrakcji do zaoferowania. Jest jednym z niewielu miejsc, który został wyróżniony przez ekspertów UNESCO. To jeden z najcenniejszych obszarów leśnych w Europie. Fauna i flora w tym rejonie jest szalenie bujna. Puszcza Białowieska słynie z tego, że żyje w niej największa wolna populacja żubra europejskiego. Ponadto można tu spotkać rysie, bobry i mniejsze ssaki. Bardzo liczną i bardzo różnorodną grupą zwierząt są ptaki. W Puszczy Białowieskiej każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to idealne miejsce dla foto podróżników, ornitologów oraz przyjaciół natury. 

Jednak aby móc jak najlepiej doświadczać tej nienaruszonej natury, konieczne jest zaplanowanie właściwego wypoczynku w lesie. 

Najważniejszy jest wypoczynek w lesie!

Wybierając się w na majówkę do Puszczy Białowieskiej możesz oczekiwać niezapomnianych przeżyć, poczuć się bardzo blisko natury i przeżyć doświadczenia, które nie są dostępne na co dzień. Jednak aby móc czerpać doświadczenia pełnymi garściami musisz wybrać najlepszy wypoczynek w lesie. Korzystając z oferty elastycznej https://apartamentywpuszczy.pl/oferty-specjalne/oferta-elastyczna doświadczysz niezapomnianych przeżyć. Nigdzie indziej nie poczujesz się tak blisko natury. Oferta apartamentów w puszczy  jest jedyną ofertą, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Pobyt w naszych apartamentach jest w całkowicie bezpieczny. Stosujemy wszystkie obostrzenia Głównego inspektoratu Sanitarnego. Oferta elastyczna daje możliwość bezpłatnej anulacji lub zmiany terminu rezerwacji. Natomiast jeżeli dokonasz rezerwacji on-line będziesz miał gwarancję najniższej ceny. Ponadto honorujemy bony turystyczne. Z nami, wypoczynek w lesie jeszcze nigdy nie był tak przyjemny.

Apartamenty w lesie 

Wszystkie nasze apartamenty w lesie są przystosowane w urządzenia i sprzęt do samodzielnego przygotowania posiłków. Jeżeli jednak nie chcesz marnować czasu na przygotowanie posiłku będziesz mógł skorzystać z naszej restauracji czynnej od 7:30 do 20:00, w której śniadania serwujemy od godziny 7:30 do 10:00, lunch od godziny 12:00 do 14:00, a obiadokolacje od godziny 18:00 do 20:00.  Oferta apartamentów w lesie zawiera nocleg dla 2, 4 lub nawet 6 osób w komfortowych i bezpiecznych apartamentach jedno, dwu lub trzy osobowych pokojach. W całym naszym kompleksie jest dostępny darmowy dostęp do WiFi. W pobliżu Hajnówki jest dostępny szereg atrakcji takich jak rodzinny park rekreacyjny, park linkowy oraz place zabaw dla dzieci, które są doskonałym miejsce do zabaw dzieci na świeżym powietrzu. Ponadto, dla osób ceniących relaks i wygodę w pobliżu znajduje się Bio basen, Park Sensoryczny oraz leśne SPA. Natomiast osoby lubiące aktywnie spędzać czas będą mogły skorzystać z wypożyczalni rowerów sprzętu sportowego oraz boisk sportowych. 

Cała oferta apartamentów w lesie znajduje możesz sprawdzić pod adresem: https://apartamentywpuszczy.pl/apartamenty-w-lesie

Materiał partnera