Malediwy – luksusowe wakacje dla wymagających

0
1051
Wakacje na Malediwach
Podczas wakacji na Malediwach nie zabraknie również atrakcji dla bardziej aktywnych ani dla pasjonatów historii i kultury | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Tylko 300 km2 łącznej powierzchni, podzielonej na aż 1200 malowniczych wysepek, otoczonych zewsząd ciepłym Oceanem Indyjskim. Jeśli szukasz prawdziwego raju na Ziemi – miejsca, gdzie Natura zachwyca nieokiełznanym pięknem – znajdziesz go właśnie tutaj. Wybierz się na wakacje na Malediwy w wydaniu de luxe. Zobacz, jak mogą wyglądać.

Malediwy: wczasy życia

Malediwy nie od dzisiaj są popularnym kierunkiem podróży. Na czym polega ich fenomen? Przede wszystkim na połączeniu egzotycznej flory i fauny z upalną temperaturą przez cały rok. A gdy dodać do tego magię podwodnego świata oraz luksusowe hotele, których przybywa z roku na rok – otrzymuje się idealną destynację turystyczną.
Może Ci się jednak wydawać, że skoro „jeżdżą tam wszyscy”, to Twoje wakacje na tym wyjątkowym Archipelagu będą jak wszystkie inne. Nic jednak bardziej mylnego. Z uwagi na to, że atol, jak już wspomniano, liczy aż ponad 1200 wysp, możesz zaaranżować wyprawę, która wykroczy poza nawet najbardziej wyrafinowane oczekiwania. Wystarczy, że zdecydujesz się na ekskluzywne wakacje szyte na miarę.

Luksusowe hotele na Malediwach zyskują zupełnie nowy wymiar

Gdy myślisz o luksusowych hotelach, np. tych w Dubaju, wyobrażasz sobie ogromne kompleksy, liczące tysiące pokoi, w których, mimo wszystko, trudno o zachowanie pełnej prywatności? Nie na Malediwach. Tu, jak wyjaśnia ekspert z biura turystyki luksusowej, In Style Travel, możesz spędzić wczasy w naprawdę intymnej atmosferze: tylko Ty, bogato wyposażony domek na wodzie lub willa na „bezludnej” wyspie i obsługa czuwająca nad komfortem Twoich gości.
Romantyczna kolacja z ukochaną osobą na plaży pokrytej jedwabiście gładkim, niemal śnieżnobiałym piaskiem, świeżo złowione (nawet samodzielnie!) ryby i owoce morza, orzeźwiająca kąpiel w przyjemnie ciepłym oceanie, w otoczeniu bajkowej rafy… tak naładujesz baterie nawet po najtrudniejszym roku.
Szukasz jeszcze bardziej niezwykłych wrażeń? A co powiesz na hotel pod wodą? Sypialnia, z której będziesz mógł podziwiać spektakl naturalny, zaprze dech w piersiach i pozwoli spojrzeć na podwodny świat z zupełnie nowej perspektywy.

Nie tylko relaks

Podczas wakacji na Malediwach nie zabraknie również atrakcji dla bardziej aktywnych ani dla pasjonatów historii i kultury. Island hopping na egzotycznym jachcie? Zwiedzanie buddyjskich świątyni sprzed wieków? A może kurs nurkowania na jednych z najpiękniejszych atoli koralowych świata? Wyprawę na te wyjątkowe wyspy można od A do Z zaplanować zgodnie ze swoimi marzeniami. To bezcenne doświadczenie, które pozostanie w pamięci do końca życia.


Materiał partnera zewnętrznego