4 zegarki Garmin do 1000 zł

0
2051
smartwatch dla sportowca
Sportowy zegarek będzie doskonałym gadżetem dla naprawdę licznej grupy osób | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Smartwatche i zegarki z funkcjami sportowymi z każdym rokiem coraz większym zainteresowaniem. W oczywisty sposób wpływa to też na producentów, którzy oferują coraz to nowsze i nierzadko droższe produkty. Bez trudu można więc dziś trafić modele kosztujące dwa, trzy czy więcej tysięcy złotych. Czy jednak oznacza to, że dysponując mniejszymi środkami, możemy zapomnieć o dobrym smartwatchu? Absolutnie nie – czego najlepszym dowodem są cztery prezentowane przez nas wzory od firmy Garmin.

Zegarki sportowe Garmin – dla kogo?

Nim jednak przejdziemy do opisywania konkretnych rozwiązań, warto poświęcić trochę miejsca ogólnej użyteczności smartwatchy. Wiele osób w dalszym ciągu traktuje je jako kolejny niepotrzebny gadżet. Zdaniem innych, zegarki tego typu przeznaczone są tylko dla profesjonalistów i osób wykorzystujących każdą wolną chwilę na trening. Jednak zarówno pierwsze, jak i drugie podejście wydaje się dość mocno naciągane. W końcu informacje chociażby na temat przebiegniętego dystansu, uzyskanego czasu, średniej prędkości czy pulsu zdecydowanie ułatwiają trening i pozwalają na kontrolowanie swoich postępów. Do tego smartwatche są też bardzo wygodne i umożliwiają przekazywanie informacji czy powiadomień ze smartfonów na bieżąco, co ma duże znaczenie dla osób aktywnych na różnych polach. Wszystko to sprawia to, że zegarek sportowy sprawdzi się na nadgarstku praktycznie każdego, kto po pracy nie zalega od razu na kanapie.

4 zegarki Garmin w budżecie do 1000 zł

Sportowy zegarek będzie doskonałym gadżetem dla naprawdę licznej grupy osób. A które modele marki Garmin można nabyć w cenie do 1000 zł?

 1. Garmin Forerunner 25 – to obecnie jeden z najtańszych oferowanych przez tę markę zegarków sportowych, który często można też kupić w promocyjnej cenie. Jak nietrudno przypuszczać, nieco odstaje on od najnowszych modeli pod względem technicznym, jednak w dalszym ciągu dobrze spełnia swoją funkcję. Posiada on obudowę z tworzywa i monochromatyczny wyświetlacz, na którym prezentowane mogą być dane na temat postępów treningu, ilości spalonych kalorii czy też aktualnego tętna. Co warte podkreślenia, Forerunner 25 kupić można w kilku wariantach kolorystycznych.

  Garmin Forerunner 25
  Garmin Forerunner 25 | fot.: Materiał partnera zewnętrznego
 2. Garmin Forerunner 35 – wyróżnia się bardzo konkurencyjną ceną i stosunkowo sporymi możliwościami. Ten smartwatch także korzysta z monochromatycznego ekranu, przystosowanego do pracy w słońcu i zakrytego mineralnym szkiełkiem. Model ten wyposażono w odbiornik GPS, szereg funkcji monitorowania aktywności oraz inne narzędzia treningowe. Pozwala on też na wyświetlanie powiadomień z telefonu oraz przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect, co pozwala na ich późniejsze wykorzystanie.

  Garmin Forerunner 35
  Garmin Forerunner 35 | fot.: Materiał partnera zewnętrznego
 3. Garmin Forerunner 45 – jest nieco droższą opcją, jednak jego cena podstawowa w dalszym ciągu mieści się w granicach 1000 zł. W odróżnieniu od poprzednich modeli ten sportowy zegarek do biegania i innych aktywności posiada już kolorowy wyświetlacz, który został zabudowany w okrągłej obudowie z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym. Połączenie takie gwarantuje niską masę całości i jego sporą wytrzymałość. Produkt ten wyposażono w szereg funkcji przydatnych podczas różnych rodzajów treningów, które pomogą w ocenie własnych postępów i uzyskanych efektów.

  Garmin Forerunner 4
  Garmin Forerunner 4 | fot.: Materiał partnera zewnętrznego
 4. Garmin Vivoactive 3 – to bardziej zaawansowany smartwatch, którego cena regularna nieco przekracza założony budżet. Z racji swej popularności model ten często można jednak trafić za mniej niż 1000 zł. Z całą pewnością zwraca on na siebie uwagę eleganckim wyglądem, nawiązującym do klasycznych zegarków. Sprawia to, że będzie on pasował także do oficjalnych stylizacji. Mając go na nadgarstku, zaraz po pracy czy spotkaniu możemy od razu ruszyć na trening i korzystać z jego licznych funkcji oraz aplikacji treningowych.

  Garmin Vivoactive 3
  Garmin Vivoactive 3 | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Gdzie można tanio kupić zegarki sportowe Garmin?

Czy wiec w budżecie do 1000 zł można kupić ciekawy smartwatch? Jak widać, absolutnie tak! Mówiąc o cenach, warto też podkreślić, że mogą się one znacznie różnić pomiędzy poszczególnymi ofertami. Niestety jednak nie znaczy to wcale, że zawsze trzeba wybierać tę najniższą propozycję. Dotyczy to szczególnie różnego rodzaju aukcji internetowych czy podejrzanych podmiotów. W ich przypadku nietrudno trafić na używane czy uszkodzone produkty sprzedawane jako nowe. Co więcej, zakup taki nie będzie też objęty żadną gwarancją. Aby uniknąć wpadnięcia na tego typu minę, najlepiej kupować tylko w profesjonalnych sklepach z zegarkami sportowymi. W przypadku ich ofert zawsze mamy gwarancję oryginalności i bezpieczeństwa. A ceny niektórych modeli także często potrafią być bardzo promocyjne!


Materiał partnera zewnętrznego