Gdzie znaleźć fajne kody rabatowe?

0
488
kody rabatowe
Orange Flex to niezwykle wygodne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią wiązać z operatorem wieloletnimi umowami | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Każdy lubi promocje, kody rabatowe przyciągają nas jak magnes i powodują, że chętniej sięgamy po dane produkty czy usługi. Nie ma w tym nic dziwnego, jest to bowiem znakomity sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Jeśli regularnie polujesz na różne rabaty, pamiętaj, że niektóre okazje są pozorne i zamiast zyskać, możesz stracić, np. kupując coś, co będzie dla Ciebie nieprzydatne. Jak nie dać się nabrać? Wybieraj sprawdzone miejsca!

Kody promocyjne w Orange Flex

Orange Flex to niezwykle wygodne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią wiązać z operatorem wieloletnimi umowami. Sieć działa na zasadzie subskrypcji, a planem komórkowym można zarządzać przez aplikację mobilną. Benefitów płynących z korzystania z Flexa jest jednak więcej! Jednym z nich jest możliwość otrzymywania atrakcyjnych kodów rabatowych dostępnych w Klubie Flex.

Klub Flex to przestrzeń stworzona specjalnie dla użytkowników Orange Flex – sieci komórkowej działającej w aplikacji mobilnej, na zasadzie subskrypcji (czyli podobnie jak popularne serwisy streamingowe). Znajdziesz w nim wiele atrakcyjnych kodów zniżkowych na usługi od partnerów oraz produkty dostępne w Sklepie Flex. Z rabatów mogą korzystać zarówno klienci indywidualni (Flex dla Ciebie), jak i przedsiębiorcy (Flex dla Firm).

Jak wstąpić do Klubu Orange Flex?

Aby dołączyć do Klubu Flex, wystarczy posiadać aktywny plan komórkowy i wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych. Jeśli jeszcze nie korzystasz z sieci Orange Flex, pobierz bezpłatną aplikację (z Google Play lub App Store), a następnie załóż konto – jest to intuicyjne i zajmie Ci dosłownie kilka minut – oraz aktywuj wybrany plan komórkowy.

W kolejnym kroku przejdź do zakładki Klub Flex i zaakceptuj niezbędne zgody. Od tej chwili możesz przeglądać dostępne rabaty i aktywować interesujące Cię kupony. Po wygenerowaniu kodu zniżkowego skopiuj go i wykorzystaj zgodnie z instrukcją. Czekają na Ciebie zniżki na kawę, przejazdy taksówkami czy smartfony. Klubowe hity to m.in.:

  • 20% rabatu na kawy i herbaty klasyczne w Costa Coffee,
  • 60 zł na pierwsze cztery zamówienia na Wolt,
  • 40% rabatu na e-voucher Legimi (3 miesiące),
  • 15% rabatu na przejazdy w aplikacji mobilnej FlixBus!

Więcej informacji na temat aktualnie dostępnych promocji znajdziesz na stronie: https://flex.orange.pl/klub-flex.

Kody rabatowe to nie wszystko! Dlaczego jeszcze warto korzystać z Orange Flex?

W Orange Flex możesz wybierać spośród 4 planów komórkowych, w każdym z nich masz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce oraz w roamingu UE (raz w miesiącu możesz zmienić pakiet na mniejszy bądź większy):

  • Plan 30 GB za 30 zł,
  • Plan 45 GB za 35 zł,
  • Plan 80 GB za 50 zł,
  • Plan 150 GB za 80 zł.

W razie potrzeby dodatkową kartę SIM lub eSIM ze swoim numerem telefonu zamówisz za 0 zł (w zależności od wysokości planu możesz dodać do 3 nowych kart SIM z tym samym numerem). Wykorzystasz ją np. w drugim telefonie, smartwatchu, tablecie czy laptopie. Ponadto w Orange Flex możesz dzielić się GB dostępnymi w ramach pakietu z innymi użytkownikami Flexa. To jednak nie wszystkie korzyści! Za polecenie oferty znajomym, zgarniesz 70 zł (już za jedną osobę, która skorzysta z Twojego indywidualnego kodu promocyjnego) oraz dodatkowe gigabajty (przy minimum 5 nowych użytkownikach).

Artykuł sponsorowany