Tinder Gold – Czy jest sens używać płatnej wersji aplikacji?

0
674
tinder gold
Aby uzyskać lepsze wyniki na Tinderze, portal oferuje możliwość wykupienia lepszej wersji swojego profilu — Tinder Gold | fot.: materiał partnera

Coraz więcej osób korzystających z różnych aplikacji randkowych zastanawia się nad tym, czy warto wykupić płatną wersję, czy jednak ta darmowa, okaże się wystarczająca. Podobnie jest w kwestii aplikacji Tinder Gold.

W tym artykule dowiesz się, w jaki sposób zdobyć Tinder Gold, czy Tinder Gold jest darmowe i przede wszystkim, czy warto wykupić wersję płatną?

Czy zdobycie Tinder Gold jest darmowe?

Aby uzyskać lepsze wyniki na Tinderze, portal oferuje możliwość wykupienia lepszej wersji swojego profilu — Tinder Gold. Wielu osobom wydaje się, że można zdobyć Tinder Gold za darmo, jednak nie jest to takie proste. Wykupienie pakietu Tinder Gold wymaga opłacenia go na miesiąc z góry.

W przypadku Tinder Gold najlepszym sposobem, aby zapoznać się z jego obecną ceną, będzie sprawdzenie aktualnie obowiązującej ceny na stronie producenta. Dzięki temu zawsze będziemy na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami.

O czym należy pamiętać?

Niestety, wciąż możemy spotkać się z ogromną liczbą oszustów, którzy stale wynajdują nowe sposoby na to, aby okradać nieświadome osoby. Jednym z takich sposobów jest sprzedaż fałszywych kart podarunkowych.

Przed zakupem karty podarunkowej warto sprawdzić, w jakim miejscu zamierzamy tego dokonać. Jeśli strona internetowa lub osoba, która proponuje nam kupno karty, wzbudza nasze wątpliwości, lepiej zrezygnować z transakcji, ponieważ może okazać się, że zostanie sprzedana nam nieaktywna karta.

Jakie korzyści wynikają z zakupu ulepszonego pakietu?

Posiadając darmowe konto w serwisie Tinder, natychmiast uzyskujemy mnóstwo wyjątkowych korzyści, które urozmaicą nam poszukiwanie bliskiej osoby. Do korzyści wynikających z zakupu pakietu Gold, należą między innymi:

  • Ulepszona wersja pozwala nam dać nieograniczoną liczbę polubień, której brakuje w standardowej wersji
  • Możliwość dawania 5 superlajków na tydzień
  • Umożliwia nam obserwowanie osób, które polubiły nas
  • Druga szansa, wyjątkowo przydatna w przypadku miss clicków
  • Lokalizacja Tinder Paszport
  • Znaczne zwiększenie widoczności naszego profilu
  • Możliwość przeglądania top wyborów
  • Brak reklam pomiędzy profilami, przez wiele osób traktowane jako największe udogodnienie
  • A także wiele innych udogodnień

W jaki sposób wykupić pakiet Gold?

Wykupienie ulepszonej wersji Tinder Gold jest wyjątkowo proste. Jednym z najlepszych sposobów, który sprawdza się zarówno w telefonie komórkowym, jak i poprzez stronę internetową, jest wykupienie karty podarunkowej. Kody promocyjne można wykupić w wielu różnych miejscach w internecie, dzięki czemu nigdy nie będzie to stanowiło najmniejszego problemu.

Posiadając już kartę podarunkową, możesz przejść do następnego kroku, jakim będzie wprowadzenie kodu, w odpowiednie miejsce na oficjalnej stronie. Aby go wprowadzić, potrzebna będzie strona Tinder Gold, aby następnie dodać tam swój unikatowy kod promocyjny. Drugą możliwością, jest ściągnięcie aplikacji Tinder. Możemy dokonać tego między innymi dzięki App Gallery.

Bezwzględnie należy pamiętać o tym, aby w żadnym wypadku nie udostępniać go nikomu obcemu, ponieważ może wykorzystać nasz kod i uzyskać dla siebie opcję gold za darmo. Wykupienie pakietów Tinder Plus i Tinder Platinum odbywa się dokładnie w taki sam sposób.

Podsumowanie

Najlepszą poradą dla osób, które zastanawiają się nad tym, czy warto mieć Tinder Plus lub Tinder Gold, jest to, aby wyrobić sobie własną opinię. Jeżeli pomimo ogromnej ilości wszelkich udogodnień, wciąż nie czujemy się w pełni przekonani do tego, aby wykupić płatną wersję, jedynym sposobem, które w pełni rozwieje nasze wątpliwości, będzie sprawdzenie wszystkich dostępnych pakietów na własną rękę.

Dzięki temu nie musimy polegać na opinii innych osób, z którą nie zawsze się zgadzamy. Dodatkowo może okazać się, że to, co dla jednej części osób należeć będzie do sporych atutów, dla innych okaże się jedynie nic nieznaczącym dodatkiem.

Materiał partnera