Jak szorować, to tylko z Karcher!

0
614
szorowarka
Szorowarki Karcher to zarówno prowadzone ręcznie urządzenia nieco przypominające odkurzacz pionowy, rydwany z opcją step-on, jak i niewielkich rozmiarów pojazdy z fotelem dla operatora | fot.: materiał partnera

Wszystko jedno, czy twoim celem jest codzienna dbałości o czystość, czy walka z uciążliwymi zabrudzeniami. To nieistotne, czy szukasz urządzenia do pielęgnacji wykładzin, czy podłóg twardych. Pomagamy tym, którzy pod swoją opieką posiadają wielkoobszarowe obiekty przemysłowe, jak i właścicielom niewielkich lokali usługowych. Jeśli twoim celem jest profesjonalna dbałość o czystość i higienę, przyjrzyj się ofercie na szorowarki karcher. Każdy przedsiębiorca znajdzie wśród nich coś dla siebie!

Co te maszyny potrafią? Zrobią wszystko, czego sobie zażyczysz! 

Oczywiście, jeśli twoim celem jest kompleksowa pielęgnacja któregokolwiek spośród dziesiątek rodzajów powierzchni podłóg. Tym, co przekonuje do użycia produktów do sprzątania Karcher wielu profesjonalnych użytkowników, jest ich uniwersalne zastosowanie. Warunki, które powinien spełniać produkt dostosowany do twojego indywidualnego użytku, spełni duży wybór osprzętu stworzonego specjalnie po to, by sprostać zadaniom tak diametralnie odmiennym, jak polerowanie delikatnego marmuru, bonetowanie wykładzin dywanowych czy szorowanie silnie zabrudzonych wylewek betonowych.

Samobieżne i ręczne, zasilane baterią lub sieciowo — a to tylko początek!

Jeżeli urządzenie powinno być dostosowane do użytku w trybie, kiedy w sprzątanym lokalu znajdują się pracownicy lub klienci, to należy zwrócić uwagę na natężenie hałasu podczas jego pracy oraz mobilność. Zwrotne maszyny o niewielkich gabarytach zasilane baterią najlepiej sprawdzą się do utrzymania czystości wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia ze wzmożonym ruchem i koniecznością manewrowania np. między regałami. Z kolei tam, gdzie do dyspozycji mamy mnóstwo miejsca i puste pole działania, możemy pokusić się o zastosowanie jednego z wysokich modeli o niesamowitej wydajności. Warte uwagi szorowarki karcher znajdziesz na Erpixkarcher24.pl.

Szorowarki Karcher to zarówno prowadzone ręcznie urządzenia nieco przypominające odkurzacz pionowy, rydwany z opcją step-on, jak i niewielkich rozmiarów pojazdy z fotelem dla operatora. Głównym sygnałem, który powinien decydować o wyborze produktu karcher do czyszczenia podłóg jest metraż, który dane urządzenie ma za zadanie obsłużyć. Tak, jak podpowiada intuicja — im większy i bardziej wymagający metraż, tym poważniejsza maszyna powinna zostać do niego dobrana. W ofercie Erpixkarcher24.pl znajduje się również szorowarka karcher stworzona specjalnie do walki z uporczywymi zabrudzeniami trudno dostępnych miejsc, takich jak schody i parapety. 

szorowarka do podłóg
Kluczowa kwestia dotycząca pielęgnacji podłóg to materiał wykorzystanego pokrycia | fot.: materiał partnera

Drewno, beton i wykładziny? Szorowarka karcher poradzi sobie z każdą podłogą!

Kluczowa kwestia dotycząca pielęgnacji podłóg to materiał wykorzystanego pokrycia. Urządzenia czyszczące karcher mogą być wykorzystywane do pielęgnacji materiałów naturalnych jak kamień czy drewno, syntetycznych, jak np. linoleum, wykładziny PVC i profesjonalne poszycia stosowane w przedsiębiorstwach produkcyjnych, a także do wszelkiego rodzaju gresów i wylewek betonowych. Należy jednak pamiętać, aby z uwagą zapoznać się z funkcjami danego modelu oraz wyposażyć się w szczotki i pady dedykowane konkretnemu zadaniu. Niektóre z nich zostały zaprojektowane do zadań specjalnych na halach produkcyjnych, inne z kolei do pielęgnacji niezwykle wrażliwych na zarysowania powierzchni o wysokich walorach estetycznych, jak hotelowe marmury. Kolejnym krokiem będzie zaopatrzenie się w odpowiednie środki chemiczne i już można zabierać się do pracy.

Jeśli jeszcze się zastanawiasz, to zapewne nad wyborem odpowiedniego dla twojej działalności rodzaju szorowarki karcher, a w tym zawsze gotowi są pomóc wykwalifikowani doradcy Erpixkarcher24.pl! Zapraszamy!

Materiał partnera