Posnet Trio Online i tablet – ekscytujące i nowoczesne rozwiązanie dla biznesu

0
507
Posnet Trio Online i tablet
Drukarki fiskalne i tablety to współcześnie coraz częstszy widok w przedsiębiorstwach, które stawiają na skuteczne obsługiwanie klientów | fot.: materiał partnera

Wielu osobom wdrożenie drukarki fiskalnej w firmie zapewne nie kojarzy się z ciekawym zadaniem. Takie urządzenie ma przecież służyć głównie do wystawiania wymaganych dokumentów, więc gdzie tutaj miejsce na ekscytację? Współczesne technologie sprzedaży udowadniają jednak, że również w segmencie drukarek fiskalnych można znaleźć innowacyjne rozwiązania z interesującą funkcjonalnością. Jednym z takich urządzeń jest model Trio Online marki Posnet, który można zintegrować ze smartfonem lub tabletem.

Co konkretnie oferuje połączenie obydwu urządzeń dla firmy?

Drukarki fiskalne i tablety to współcześnie coraz częstszy widok w przedsiębiorstwach, które stawiają na skuteczne obsługiwanie klientów. Wiele urządzeń tego typu może ze sobą płynnie współpracować, zapewniając tym samym wygodne nadzorowanie sprzedaży z poziomu oprogramowania dla firmy. Co więcej, zarządzanie handlem lub świadczonymi usługami przy użyciu tabletu sprawia, że użytkownik nie jest przywiązany do konkretnego stanowiska sprzedażowego. Natomiast pozostałe korzyści wynikają już głównie z tego, jakie konkretnie modele urządzeń współpracują w ramach rozwiązania systemowego dla firmy. A co pod tym względem oferuje drukarka fiskalna Posnet Trio Online? Niespotykaną wcześniej w urządzeniach tego typu integrację z tabletem lub smartfonem przy użyciu opcjonalnego uchwytu.

W takiej konfiguracji przedsiębiorca otrzymuje nowoczesne rozwiązanie technologiczne, które pod względem konstrukcji oraz obsługi przypomina terminal komputerowy POS. Ponadto, współpraca pomiędzy drukarką fiskalną Posnet i tabletem lub smartfonem odbywa się bezprzewodowo. Zapewnia to model Trio Online w wariancie z modułem komunikacyjnym Bluetooth – wyjaśnia Marcin Ciechowicz, ekspert Polskiego Centrum Kas Fiskalnych.

Warto dodać, że stworzone w ten sposób rozwiązanie sprzedażowe oferuje nie tylko wygodne zarządzanie funkcjami drukarki fiskalnej i oprogramowania dla firmy, ale także oszczędność przestrzeni na stanowisku obsługi klientów. Ponadto, tablet współpracujący z Posnet Trio Online można w dowolnym momencie wyjąć z uchwytu i wykorzystać do nadzorowania innych obszarów przedsiębiorstwa.

Inne korzyści, które płyną ze stosowania drukarki Posnet

Po wdrożeniu w firmie drukarki fiskalnej Posnet do dyspozycji przedsiębiorcy będzie wiele przydatnych funkcjonalności. Ponadto, biorąc pod uwagę niewielkie gabaryty urządzenia, model Trio Online może pochwalić się naprawdę wysokimi parametrami technicznymi. Warto to więc wytłumaczyć nieco bardziej szczegółowo i uporządkować.

Drukarka fiskalna Posnet Trio Online
Drukarka fiskalna Posnet Trio Online | fot.: materiał partnera

Po pierwsze, ta drukarka fiskalna Posnet obsługuje różne sposoby transmitowania danych do Centralnego Repozytorium Kas. Komunikacja z CRK może odbywać się albo przewodowo – po podłączeniu Trio Online do komputera (przez USB) i udostępnieniu łącza internetowego – albo bezprzewodowo, przy użyciu opcjonalnego modułu Wi-Fi. Po drugie, urządzenie polskiego producenta jest kompatybilne z popularnymi programami handlowymi i handlowo-magazynowymi, dzięki czemu będzie w stanie obsłużyć nawet 250 000 pozycji towarowych, które użytkownik zdefiniuje w swojej aplikacji sprzedażowej. Po trzecie, w Trio Online zastosowano wydajną i funkcjonalną technologię wydruku.

Mechanizm termiczny tego modelu marki Posnet zapewnia m.in. szybkie wystawianie różnych dokumentów: paragonów, faktur VAT, raportów i dowolnych wydruków niefiskalnych, które zostaną zdefiniowane przez użytkownika. Ponadto, wymiana rolki papieru w Trio Online odbywa się na zasadzie „drop in – wrzuć i drukuj”. Dzięki temu wspomniana czynność zajmuje dosłownie chwilę i nie sprawia problemu nawet początkującym użytkownikom – podkreśla ekspert Polskiego Centrum Kas Fiskalnych.

I wreszcie po czwarte, za wyborem Posnet Trio Online przemawiają względy estetyczne. Połączenie tej drukarki fiskalnej z tabletem pozwoli bowiem stworzyć zarówno funkcjonalne, jak i designerskie rozwiązanie sprzedażowe dla firmy. A w związku z tym model Trio Online ma też wszelkie predyspozycje techniczne i wizualne, aby od razu stać się wizytówką działalności gospodarczej, w której zostanie wdrożony. Potwierdzeniem tego niech będzie nagroda dla drukarki Posnet w prestiżowym konkursie Dobry Wzór, który jest organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

OLI