Ile kosztują doczepiane włosy clip in?

0
786
Kobieta tyłem
Włosy clip in to świetny sposób na diametralną zmianę wyglądu podczas ważnego wydarzenia, np. ślubu czy przyjęcia okolicznościowego. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Wbrew obiegowej opinii przedłużanie włosów wcale nie musi być drogie. Jeśli chcesz się cieszyć piękną i gęstą fryzurą, nie wydając przy tym fortuny, sięgnij po włosy clip in. Czym są włosy z klipsem? Ile kosztują? Podpowiadamy.

W zależności od metody, rodzaju doczepów i doświadczenia stylisty, przedłużanie włosów w salonie fryzjerskim kosztuje od 1000 aż do kilku tysięcy złotych. Niestety, nie każda kobieta może pozwolić sobie na taki wydatek.

Tanie przedłużanie włosów?

Alternatywą dla drogich zabiegów w salonie może być skorzystanie z usług stylistek, reklamujących swoje usługi na popularnych portalach społecznościowych i ogłoszeniowych. Pamiętaj jednak, że bardzo niska cena zabiegu ma z reguły… ukrytą przyczynę. Często są nią wątpliwej jakości dopinki lub akcesoria albo… kiepskie umiejętności stylistki. Efekt zabiegu może być więc zupełnie niezadowalający.

Kobieta przodem
Włosy clip in to pasma włosów zakończone klipsem, służące do samodzielnego przedłużania włosów. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Alternatywa dla zabiegów fryzjerskich

Skutecznym sposobem, który pozwoli ochronić portfel, zapewniając przy tym naprawdę świetny efekt, są włosy clip in. Włosy clip in to pasma włosów zakończone klipsem, służące do samodzielnego przedłużania włosów. Przy pomocy takich dopinek w ciągu zaledwie kilku minut przedłużysz i zagęścisz fryzurę. Bez konieczności wizyty w salonie fryzjerskim.

Ile kosztują włosy clip in?

Włosy clip in sprzedaje się w zestawach i jako osobne, uzupełniające zestawy pasma. Zestawy składają się z reguły z 3 do 7 elementów. Jeśli Twoje włosy są rzadkie i delikatne, z powodzeniem wystarczy mniejszy set. Przy grubszych, lepszym wyborem będzie większy.

W zależności od długości i gramatury włosów oraz liczby elementów ceny zestawów wahają się od 119 do 369 zł.

Włosy clip in — co jeszcze warto
wiedzieć?

  • Przedłużanie włosów metodą clip in nie jest trwałe. Jeśli założysz pasemka rano, zdejmij je przed zaśnięciem. Jeśli z jakichkolwiek powodów nie możesz tego zrobić, zwiąż włosy w luźny warkocz. Dzięki temu nie splączą się i nie skołtunią.
  • Włosy clip in to świetny sposób na diametralną zmianę wyglądu podczas ważnego wydarzenia, np. ślubu czy przyjęcia okolicznościowego. Po dopinki z klipsem często sięgają także kobiety, które rozważają trwałe przedłużanie włosów. Dzięki nim mogą sprawdzić, jak będą wyglądać i czuć się w długich włosach.
  • Minimalna długość włosów (licząc od nasady), umożliwiająca przedłużenie przy pomocy doczepów z klipsem to 15 cm. Wierzchnia warstwa włosów powinna być wystarczająca długa, aby precyzyjnie zakryć miejsca łączeń.
  • Zanim rozpoczniesz samodzielne przedłużanie włosów, zaopatrz się nie tylko w dopinki, ale również w dodatkowe okrągłe lusterko oraz grzebień ze szpikulcem. Lusterko pomoże precyzyjnie obserwować tył głowy, szpikulec ułatwi rozdzielanie poszczególnych warstw i usprawni zabieg.

źródło: https://besthair.pl/


Materiał partnera zewnętrznego