Nowoczesne metody odmłodzenia i ujędrnienia skóry

0
813
W oczekiwaniu na Endermologię
Zabieg zalecany jest dla wszystkich osób, które pragną ujędrnić i odmłodzić swoją skórę, poprawić kontur twarzy, a także przywrócić skórze blask i zdrowy kolor. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Nie ma chyba osoby, która nie chciałaby cieszyć się gładką, jędrną i zadbaną skórą. Niestety, wraz z wiekiem, a także wskutek różnych czynników, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych, jej stan ulega znacznemu pogorszeniu. Staje się szara, mało elastyczna, podatna na powstawanie zmarszczek, a także tworzenie się cellulitu. Na szczęście istnieje kilka bardzo skutecznych metod, które przywrócą jej młodzieńczy, jędrny wygląd. Jedną z nich jest endermologia.

Endermologia – co to jest?

Endermologia to coraz bardziej popularny zabieg, mający za zadanie przywrócenie skórze pięknego wyglądu. Jest to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje bezpośrednio na tkankę łączną skóry. To zabieg, który można wykorzystać do poprawy wyglądu właściwie każdego obszaru ciała. Pomaga:

  • pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej,
  • wymodelować problematyczne partie ciała,
  • pozbyć się cellulitu,
  • poprawić kontury twarzy.

Ten zabieg wykonuje się z użyciem głowic, które rolują skórę: do wewnątrz oraz na zewnątrz. Dzięki temu pobudzane są głębokie warstwy skóry, a także stymulowana jest tkanka łączna. W efekcie „podkręca się” krążenie żylne oraz limfy, co wspomaga usuwanie tłuszczu. Masaż stymuluje także do produkcji włókien kolagenowych Z rolkami łączy się także podciśnienie, co jeszcze bardziej pobudza metabolizm tkanki tłuszczowej, w walce z którą inne metody okazują się bezskuteczne. Zabieg można wykonywać na twarz, a także na całe ciało, z jedynym wyłączeniem piersi i ich okolic. Endermologia stosowana na twarz nie tylko sprawia, że wygląda ona soczyściej, ale także jest realnie odmłodzona, a zmarszczki są wygładzone.

Endermologia – wskazania i efekty

Aby uzyskać najbardziej satysfakcjonujące efekty, zaleca się wykonanie 10-20 zabiegów endermologii. Zabieg zalecany jest dla wszystkich osób, które pragną ujędrnić i odmłodzić swoją skórę, poprawić kontur twarzy, a także przywrócić skórze blask i zdrowy kolor. To jeden z najlepszych zabiegów likwidujących cellulit i modelujących sylwetkę. Endermologia jest także pomocna przy łagodzeniu bóli- mięśni, kręgosłupa czy reumatyzmu. Najlepsze efekty przynosi w przypadku osób pragnących wymodelować sylwetkę i wygładzić miejsca objęte cellulitem – rezultaty widać najszybciej. Taki masaż wspomaga także oczyszczanie organizmu z toksyn, a wszelkie zanieczyszczenia są wydalane z organizmu wraz z kałem. Endermologia jest zabiegiem dość kosztownym – jeden masaż kosztuje około 200 złotych, jednak efekt jest wart ceny!


Materiał partnera zewnętrznego