Olivia Garden Fingerbrush – dlaczego warto zainwestować w tą szczotkę?

0
1269
szczotka do włosów
W czasie czesania włosów nieodpowiednią szczotką spotykamy się z nieprzyjemnym uczuciem ciągnięcia, które niestety nie zawsze idzie w parze z dokładnym rozczesywaniem włosów | fot.: materiał partnera

Zmagając się z różnorodnymi problemami z włosami w pierwszej kolejności inwestujemy w produkty do pielęgnacji włosów. Jednak nie zawsze jest to dobry kierunek działań, jakie powinniśmy obrać. Czasami podstawą w zmianie swojego codziennego dbania o włosy powinno być przeanalizowanie tego, co stosujemy do włosów. Nie chodzi tutaj jedynie o produkty do pielęgnowania czy stylizacji, ale również akcesoria. W końcu podstawą naszego codziennego dbania o włosy jest stosowanie szczotki do rozczesywania ich. Jeżeli decydujemy się na słabej jakości szczotkę, przełoży się ona na jakość naszych włosów. Dlatego zmień swoje dotychczasowe akcesoria, na wysokiej jakości szczotkę Olivia Garden Fingerbrush. W artykule tym poznasz specyfikację tego produktu oraz dowiesz się jakie są zalety stosowania go.

Kilka słów o marce Olivia Garden

Historia Olivia Garden sięga aż 1968 roku, kiedy to powstała w Belgii, dzięki swoim założycielem Jean i Micheline Renette. Bracia stworzyli firmę specjalizującą się w produkcji profesjonalnych akcesoriów do stylizacji włosów, które mogą być stosowane przez ekspertów w salonach kosmetycznych lub też fryzjerskich. Akcesoria, dzięki którym marka szczególnie zasłynęła są szczotki do włosów. Olivia Garden podchodzi do tematu szczotek do włosów niezwykle nowatorsko oraz innowacyjnie. Szczotki te cieszą nie tylko oko swoim ładne wyglądam, ale również sprawiają, że możemy zobaczyć realne zmiany w kondycji włosów. Co ważne, oferta Olivia Garden to nie tylko ich najpopularniejsza szczotka Fingerbrush, ale również inne modele, wśród których każdy wyróżnia inna, specjalistyczna charakterystyka. Przykładowe z serii to: Combo, Neon, Nano Thermic, Round, Supreme Pro, Pro Termal. To, co również wyróżnia szczotki Olivia Garden, to możliwość wybrania sobie rozmiaru szczotki, który będzie dostosowany do twoich włosów. Wśród rozmiarów możemy wybierać między small, medium oraz large.

Sekret Fingerbrush

W czasie czesania włosów nieodpowiednią szczotką spotykamy się z nieprzyjemnym uczuciem ciągnięcia, które niestety nie zawsze idzie w parze z dokładnym rozczesywaniem włosów. Dodatkowo nie każda ze szczotek nadaje się do stosowania na mokro, przez co gdy ją z moczymy może ona ulec szybszemu niszczeniu się. Popularne szczotki zazwyczaj nie są dostosowane do wykorzystywania ich w stylizacji na ciepło, co również może prowadzić do ich niszczenia. Z kolei zastosowanie uszkodzonej szczotki na włosach może powodować popsucie ich kondycji. Wówczas zamiast rozczesywania włosów zyskujesz włamanie ich oraz rozdwajanie końcówek lub puszenie się. Aby uniknąć tych nieprzyjemności warto zainwestować w produkt dobrej jakości, który spełni twoje wymagania i będzie ci towarzyszył długie lata.

Szczotka Fingerbrush Olivia Garden została specjalnie zaprojektowana tak, by imitować kształt ludzkich dłoni. To nietypowa forma sprawia, że włosy będą szybciej schnąć, a także rozczesywanie będzie dużo łatwiejsze. Pozostawienie przestrzeni w szczotce skutkuje tym, że w czasie suszenia ciepłe powietrze ulatuje przez otwory, czyli ani szczotka, ani włosy nie zostają przegrzane i w efekcie zniszczone. Szczotkę Fingerbrush możesz stosować zarówno do czesania na mokro oraz na ciepło bez obawy o zniszczenie się jej. Igiełki szczotki zostały stworzone z nylonu, czyli sztucznego tworzywa, które nie namaka, nie psuje się oraz usprawnia proces czesania. Dobra szczotka do włosów powinna przede wszystkim dobrze rozczesywać a nie niszczyć włosy i właśnie to uzyskasz od Fingerbrush!

Jeżeli posiadasz problem z przetłuszczanie się włosów szczotka Fingerbrush w wersji Combo będzie dla ciebie idealna. Została ona stworzona na bazie nylonowych igiełek połączonych z włosiem dzika. Zestawienie to sprawia, że sebum ze skóry głowy zostaje rozprowadzane po całej długości włosów. Przez to nie gromadzi się w jednym miejscu, a całe włosy zyskują dodatkowe nawilżenie. Poskutkuje to domknięciem łusek włosów oraz ich naturalnym błyszczeniem.

Materiał partnera