Joga na stres

1
1085
dni jogi
Joga to uniwersalny sposób na zachowanie zdrowia i wewnętrznego spokoju w dzisiejszym zabieganym świecie, pełnym stresujących wydarzeń, naglących terminów i zobowiązań | fot.: materiał partnera

Decyzją ONZ 21 czerwca został ogłoszony Międzynarodowym Dniem Jogi.

Na całym świecie, w tym wyjątkowym dniu, odbędą się wydarzenia związane z jogą. Także Polska aktywnie włączyła się do tych obchodów. W Polsce Międzynarodowy Dzień Jogi objął patronatem Jego Ekscelencja Ambasador Republiki Indii, Ajay Bisaria.

Z tej okazji organizowany jest całodniowy piknik z jogą, wege, wegan i indyjską kuchnią, otwartymi zajęciami, pokazami tańca, wykładami, pokazami kulinarnymi, wystawcami oraz malowaniem henną.

Joga to uniwersalny sposób na zachowanie zdrowia i wewnętrznego spokoju w dzisiejszym zabieganym świecie, pełnym stresujących wydarzeń, naglących terminów i zobowiązań. Skojarzenia z harmonią i równowagą nasuwają się same. Joga ze swej natury współgra ze zdrowym stylem życia, świadomymi wyborami konsumenckimi i odpowiedzialnością społeczną.

Co roku, na całym świecie, na 6 kontynentach, jest świętowany Międzynarodowy Dzień Jogi – w Polsce w 2017 roku świętujemy w niedzielę 25 czerwca!

Organizatorami wydarzeń są: Porozumienie Szkół Jogi (PSJ), Indyjsko-Polska Izba Gospodarcza (IPCCI) oraz Fundacja Art Of Living Polska. Wydarzenie wspierają Ambasadorzy Jogi: Agnieszka Cegielska, Edyta Herbuś, Paulina Holtz, Małgorzata Pieczyńska, Natalia Przybysz oraz Tomasz Stańko, którzy od lat ćwiczą systematycznie jogę.


Materiał partnera zewnętrznego