Zbadaj się online

0
972
badania krwi przez internet
Badania diagnostyczne pozwalają zadbać o swoje zdrowie w bardziej świadomy sposób. Są również pierwszym krokiem, gdy chcesz rozpocząć nowy plan treningowy czy dietę | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Nie masz czasu iść na siłownię, a już nie mówiąc o wizytach lekarskich czy regularnych badaniach diagnostycznych?  To jak najbardziej zrozumiałem – współcześnie wszyscy gonimy i mamy coraz mniej czasu, aby zadbać o siebie. Rozwiązaniem tego problemu jest rezerwacja badań diagnostycznych online.

Badaj się, aby zdrowo żyć

Badania diagnostyczne pozwalają zadbać o swoje zdrowie w bardziej świadomy sposób. Są również pierwszym krokiem, gdy chcesz rozpocząć nowy plan treningowy czy dietę. Każdy dobry dietetyk poprosi Cię o wyniki badań krwi, aby dostosować plan żywieniowy pod kątem stanu zdrowia, aby zaproponowana dieta wspierała zdrowie, wzmacniała organizm i chroniła przed rozwojem różnych schorzeń.

Badania krwi zaleca się również wszystkim kobietom, które planują ciążę, aby się do niej jak najlepiej przygotować. W przypadku niektórych zakażeń przed ciążą można zastosować silniejsze leczenie niż gdy choroba zostanie zdiagnozowana w jej trakcie. Jest to szczególnie istotne, ponieważ niewykryte przed ciążą zakażenia stanowią zagrożenie dla rozwijającego się płodu. A wystarczy wykonać proste badanie z niewielkiej ilości krwi, aby temu zapobiec.

Regularne badania krwi są również zalecane osobom, które mają rodzinną predyspozycję do konkretnych schorzeń. W wielu rodzinach znaczącymi problemami są cukrzyca, zaburzenia lipidowe czy choroby układu krążenia. Aby im zapobiec lub wcześnie wykryć, wystarczy wykonać raptem kilka dodatkowych badań krwi, a często znajdują się te badania w większych pakietach umożliwiających kompleksową ocenę zdrowia.

Badania diagnostyczne są tak naprawdę zalecane każdemu, aby ocenić swój stan zdrowia i zadbać o siebie w świadomy i kompleksowy sposób.

Zrób badanie przez Internet

Na chorowanie i leczenie trzeba mieć mnóstwo czasu. Większość z nas jednak go nie ma. Ale wykonanie badań jest również czasochłonne, a szczególnie w przypadku prób otrzymania skierowania na badanie. Zdrowegeny.pl uprościły cały ten proces oferując wybór badań realizowanych przez największe laboratoria w Polsce na jednej platformie badań diagnostycznych.

Dzięki Zdrowegeny.pl dowiesz się, jakie badanie jest dla Ciebie odpowiednie, zarezerwujesz i opłacisz online redukując jednocześnie czas spędzony w poczekalni, a także zaoszczędzisz swoje pieniądze – badania na Zdrowegeny.pl są od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych tańsze niż płacąc w punktach pobrań. Ponadto, przed wybraniem badania możesz skonsultować się z konsultantem odnośnie swojego wyboru, a po odebraniu wyniku (online!) w przypadku niektórych badań skonsultujesz swój wynik z odpowiednim specjalistą za darmo.

Wykonanie badań poprzez Zdrowegeny.pl nie jest trudne – przypomina typowe internetowe zakupy spożywcze czy ubraniowe. Wybrane badania dodaje się do koszyczka, dokonuje się zapłaty, a następnie otrzymuje się kod badania, z którym można zrealizować badanie w jednym z niemal pięciuset punktów na terenie całego kraju. Wynik następnie odbiera się online. Część badań natomiast możesz wykonać bez wychodzenia z domu – dostajesz zestaw, za pomocą którego samodzielnie pobierzesz materiał do badania, a później umawiasz kuriera, aby odebrał od Ciebie próbki i przekazał do laboratorium.

W ten sposób nowoczesne technologie wspomagają Twoją drogę po zdrowsze życie.


Materiał partnera zewnętrznego