Nadchodzą Avengersi

1
1554
„Avengers: Wojna bez granic” to wydarzenie w historii kina bez precedensu | fot.: Materiały partnera zewnętrznego

Od ubiegłego piątku internauci w całym kraju publikowali filmiki, na których zarejestrowano dziwne zjawiska zaobserwowane na niebie nad Polską. Pojawiły spekulacje, czym one były i chociaż wśród nich padały nawet teorie o przybyciu kosmitów to prawdziwym wytłumaczeniem jest premiera kolejnej części filmu z serii Avengers.

– To, co dzieje się od kilku dni w sieci to po prostu akcja promocyjna filmu “Avengers”. To wielki i pełen rozmachu film i takie muszą być też akcje promocyjne, które zwrócą powszechną uwagę. “Avengers” to pierwsza udana wielkobudżetowa zabawa w serial, w której mamy dziesiątki wątków, postaci, które, co jakiś czas w ramach serii łączą się w jedną wielką przygodę pełną mnóstwa superbohaterów – mówi Kamil M. Śmiałkowski – badacz kultury popularnej. Myślę, że możemy się spodziewać wielkiego widowiska. Najnowsi “Avengers” łączą wszystkie wątki, postacie, jakie do tej pory pojawiły się w kinowym uniwersum Marvela. Teraz, kiedy mamy tych filmów naprawdę mnóstwo, połączenie tego w jedną opowieść jest wielkim wyczynem. Patrząc jednak na to, co już wiemy, a wiemy tyle, ile ujawniono nam w zwiastunach, myślę, że twórcy sprostali wyzwaniu. Ale o tym przekonamy się na ekranie” – dodaje Śmiałkowski.

„Avengers: Wojna bez granic” to wydarzenie w historii kina bez precedensu. Spektakularne starcie na śmierć i życie, przygotowywane od dekady i obejmujące cały świat bohaterów Marvel Studios. Avengersi ramię w ramię z innymi superbohaterami muszą być gotowi poświęcić wszystko, jeśli chcą pokonać potężnego Thanosa, zanim jego plan zniszczenia obróci wszechświat w ruiny.

Film wyreżyserowali Anthony i Joe Russo, na podstawie scenariusza Christophera Markusa i Stephena McFeely, a wyprodukował Kevin Feige. Producentami wykonawczymi są Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Michael Grillo, Trinh Tran, Jon Favreau, James Gunn i Stan Lee.

Aby dobrze przygotować się na przybycie Thanosa zachęcamy do odwiedzenia strony Ministerstwa Obrony Ziemi http://www.moz-gov.pl/, gdzie znajduje się między innymi instrukcja, jak radzić sobie w czasie inwazji.


Materiał partnera zewnętrznego