Najciekawsze wakacyjne premiery książkowe

0
602
czytanie latem w hamaku
Wydawcy przygotowali dla nas pełno świeżutkich nowości, więc na nudę zdecydowanie nie będzie można narzekać! | fot.: stock.adobe.com

Czy jest lepszy sposób na wakacyjny wypoczynek niż wylegiwanie się na hamaku z dobrą, wciągającą książką? Wydawcy przygotowali dla nas pełno świeżutkich nowości, więc na nudę zdecydowanie nie będzie można narzekać! Przejrzyj poniższe zapowiedzi, z których na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Ella Carey – „Dom nad jeziorem”

8 lipca 

Anna wiedzie poukładane życie w San Francisco, ale jej świat wywraca się do góry nogami, kiedy dowiaduje się od swojego dziadka, że należy ona do arystokracji, która straciła majątek w czasie wojny. Dziadek prosi ją również, o odzyskanie pewnego drobiazgu, który zostawił 70 lat temu na terenie dawnych Prus. Jakie inne sekrety odkryje jeszcze Anna?

Arkady Saulski – „Pani Cisza” Zapiski stali. Tom 2

Bogowie dali mu kiedyś szansę na wieczny spokój, ale jednak wrócił do żywych. Porywająca walka między zwaśnionymi klanami, magiczne istoty oraz konflikty przed którymi nie da się uciec. Czy Klanowi Nagata uda się zwyciężyć?

9 lipca 

Frances Cha – „Gdybym miała twoją twarz”

Koreańskie dziewczyny starają się pozostać sobą w tym wymagającym świecie, gdyż współczesny Seul nie jest zbyt przyjazny kobietom i by być szanowanym oraz odnosić sukces, trzeba wpasowywać się w bardzo rygorystyczne kanony piękna. Czy dziewczynom uda się utrzymać na powierzchni?

14 lipca 

Rena Barron – „Żniwiarz dusz” Królestwo dusz. Tom 2

Arrah mimo spełnienia swoich największych pragnień, za którą zapłaciła zbyt wysoką cenę nie może znaleźć ukojenia. Ostatnia znachorka musi uratować rodzinę, która ją zdradziła, królestwo pogrążone w chaosie i miłość, która wydaje się niemożliwa do spełnienia. Czy poradzi sobie z tym wszystkim?

21 lipca 

Vi Keeland – „Nie dla mnie”

Valentine pewnego razu poznaje na portalu randkowym Froda. Wydaje się mądry, przystojny, bogaty i młody. Właśnie – młody, o wiele za dużo, ale przecież miłość nie wybiera, a wiek to tylko liczby, prawda? Kiedy w końcu zgada się na jedną randkę, jej postanowienie o zostaniu tylko przyjaciółmi zaczyna się kruszyć. Czy mimo różnicy wieku uda im się zbudować związek?

28 lipca 

Stephen King – „Billy Summers”

Billy jest najlepszy w swoim fachu, czyli eliminowaniu ludzi… oczywiście tylko tych najbardziej złych, którzy na to zasługują, ale czy można na to zasłużyć? Billy jest już zmęczony i podejmuje ostatnie zlecenie w swojej karierze, lecz nagle wszystko idzie nie tak i sprawy przyjmują niespodziewany obrót. Czy uda mu się w spokoju odejść na emeryturę?

3 sierpnia

Wioletta Piasecka – „Przyjdzie pogoda na szczęście”

Trzy młode przyjaciółki z trzeba poruszającymi historiami. Porzucona Joanna stara się zbudować nowy związek, lecz wątpliwości nie chcą jej opuścić. Magda po walce z nowotworem musi sobie poradzić z bankructwem rodzinnej firmy i rozwodem. Zuzanna stawia czoło strasznemu hejtowi i odrzuceniu przez rodzinę. Czy kobietom uda się znaleźć spokój i szczęście? 

8 sierpnia 

Paula Hawkins – „Powolne spalanie”

Makabryczne morderstwo pociąga za sobą trzy kobiety. Laury, która jako ostatnia widziała się z ofiarą, Carli, pogrążonej w żałobie ciotki oraz Miriam, wścibskiej sąsiadki, która osobiście znalazła zwłoki i skrywa tajemnice przed policją. Trzy nieznające się kobiety, każda powiązana z ofiarą. Jak długo tajemnica może się tlić, zanim wybuchnie ogniem?

31 sierpnia 

SNO