„Behawiorysta” – nowa odsłona kryminału na ekranach

0
258
Behawiorysta
Serial "Behawiorysta", zainspirowany bestsellerową powieścią Remigiusza Mroza, przyciąga uwagę widzów swoją oryginalną fabułą | fot.: materiał partnera

Serial został oparty na podstawie bestsellerowej powieści Remigiusza Mroza. Widzowie mają szansę śledzić losy Gerarda Edlinga, eksperta w dziedzinie kinezyki, polegającej na rozszyfrowywaniu mowy ciała.

Serial „Behawiorysta”, zainspirowany bestsellerową powieścią Remigiusza Mroza, przyciąga uwagę widzów swoją oryginalną fabułą. Opowieść skupia się na Gerardzie Edlingu, renomowanym ekspercie w dziedzinie kinezyki, którego niezwykła umiejętność interpretacji mowy ciała wystawiana jest na próbę w skomplikowanych sytuacjach. Jego talent do czytania ludzkich intencji stawia go w centrum niebezpiecznych i nieprzewidywalnych wydarzeń, które wymagają wiedzy i sprytu, aby rozwiązać zagadki kryminalne i zapobiec tragediom. To pasjonująca historia, w której nauka spotyka się z detektywistycznym zacięciem.

Wirtualny świat a realne zagrożenia

Centralny konflikt rozgrywa się między Gerardem a Horstem Zeigerem, młodym maniakiem komputerowym. Ich pojedynek przenosi się do internetu, stając się makabrycznym widowiskiem na oczach tysięcy widzów. Serial bada granice między wirtualnym a realnym światem, pokazując, jak nowe technologie wpływają na rozwiązywanie kryminalnych zagadek.

Obsada

Robert Więckiewicz w roli głównej oraz Krystian Pesta, Katarzyna Dąbrowska i inni tworzą zgrany zespół, który przybliża widzom mroczną historię. Akcja serialu, rozgrywająca się w Opolu.

Serial „Behawiorysta” od dziś dostępny w HBO Max.

Redo