Mindhunter, Wiedźmin, The Walking Dead i inne – jakie będą dalsze losy najpopularniejszych seriali?

0
906
Dom z papieru sezon 4
Dom z Papieru to największe objawienie serialowe ostatnich lat | fot.: Tamara Arranz Ramos

Tysiące osób czeka na nowe odcinki takich hitów ostatnich lat jak Dom z Papieru, Wiedźmin czy Lucyfer. Czy mamy na co czekać? Czy twórcy hitów zapowiedzieli nowe sezony seriali, które w przeszłości udawało nam się zobaczyć jednej nocy? Poniżej zaprezentowane zostały przyszłe losy tych seriali, na które czekamy z największą niecierpliwością.

Mindhunter

Mindhunter opowiada o losach dwóch agentów FBI, którzy zostali wyznaczeni do specyficznego zadania. Ich celem jest przesłuchanie najbardziej znanych seryjnych morderców, którzy obecnie przesiadują w więzieniach rozrzuconych po całych Stanach Zjednoczonych. Akcja serialu ma miejsce w 1979 roku, a efekt ich pracy ma mieć wpływ na szybsze zamknięcie tych morderców, którzy wciąż jeszcze pozostają na wolności. Dotychczas Mindhunter doczekał się dwóch sezonów a fani serialu nie potrafią doczekać się kolejnej serii. Niestety mamy dla nich przykre informacje. Choć Netflix oficjalnie nie zrezygnował z serialu, to jednak szanse na powstanie kontynuacji są bardzo małe. Powodem tego stanu rzeczy są kontrakty z aktorami, które dobiegają końca. Choć aktorzy są chętni na współpracę z reżyserem, Davidem Fincherem, on obecnie jest zajęty produkcją dwóch innych tytułów dla platformy Netflix.

Wiedźmin

Wiedźmin to serial szczególnie bliski sercu wszystkich Polaków. Wiedźmin – postać stworzona na kartach cyklu książek autorstwa Andrzeja Sapkowskiego to łowca potworów, który dzięki niesamowitym zdolnościom mutacji jest w stanie walczyć z bestiami w zamian za zapłatę. Dotychczas Wiedźmin doczekał się jednego sezonu, który natychmiast stał się jednym z najpopularniejszych seriali na świecie. Co z drugim sezonem? Prace trwają już od jakiegoś czasu jednak plan jest wciąż zawieszany ze względu na niebezpieczeństwo epidemiologiczne i notoryczne zarażenia członków obsady. Zgodnie z obietnicami producentów, prace nad wydaniem 2 sezonu zostaną kontynuowane bezpośrednio po wyeliminowania zagrożenia.

The Walking Dead

The Walking Dead to zdecydowanie jeden z najciekawszych seriali, które wydane zostały w XXI wieku. Obecnie serial liczy sobie już 10 sezonów i opowiada historię świata opanowanego przez zombie, w którym garstka osób ocalonych od zarazy szuka bezpieczeństwa. Telewizja odpowiedzialna za produkcje serialowego hitu oświadczyła, że 11 sezon opowieści o Zombie będzie stanowiło zwieńczenie całej historii, choć nie wyklucza się, że w przyszłości garściami ze świata Walking Dead będą czerpać inne, niezależne historie.

Dom z Papieru

Dom z Papieru to największe objawienie serialowe ostatnich lat. W końcu kto nie słyszał o grupce zamaskowanych przestępców, którzy dokonują zuchwałych napadów na Bank Narodowy Hiszpanii czy Mennice? Serial dotychczas liczy sobie 4 sezony, a producenci już zapowiedzieli, że pojawi się jeszcze jeden, finałowy 5 sezon serialu. Zgodnie z obietnicami zdjęcia do nowej serii już się rozpoczęły, a my będziemy mogli cieszyć się losami ulubionych bohaterów już w przyszłym roku.


ŁNA