Ekskluzywne fotele gamingowe

0
1481
Profesjonalne fotele gamingowe
Najbardziej istotnym elementem konstrukcyjnym jest siedzisko, które powinno być nie tylko obszerne, ale też odpowiednio wyprofilowane | fot.: pro-gamer.pl

Chcąc cieszyć się najlepszą internetową rozgrywką, ale też bez problemów wykonywać pracę czy uczyć się, należy zadbać przede wszystkim o swój komfort. Jeśli jednak jesteś osobą postawną, może nie być to dla ciebie aż tak proste. Fotele biurowe mają pewne standardowe rozmiary, ale niestety, nie dla wszystkich są one w pełni wygodne. Specjalnie ze względu na taką sytuację przygotowaliśmy rozwiązanie: ekskluzywne, obszerne fotele dla wymagających.

Wielkość, na której możesz polegać

Jeśli jesteś osobą postawną, na pewno nie raz spotykasz się z problemami dotyczącymi przestrzeni. Dlatego powinieneś wybrać dla siebie fotel, który odznacza się zwiększonymi, w stosunku do standardowych, parametrami. Jest szerszy, z wyższym oparciem i dużymi możliwościami regulowania jego wysokości czy poziomu odchylenia. Co więcej, powinien mieć także solidną konstrukcję, gdyż postawne osoby mają większą wagę i niemało siły. Dlatego, abyś nie obawiał się go użytkować, nie powinieneś wybierać pierwszego z krzeseł dostępnych w popularnym markecie. Lepiej skorzystać z profesjonalnego fotela, zaprojektowanego specjalnie dla graczy przez graczy, a jednocześnie specjalistów z firmy PRO-GAMER.

Regulacja, abyś mógł się spokojnie oprzeć

Najbardziej istotnym elementem konstrukcyjnym jest siedzisko, które powinno być nie tylko obszerne, ale też odpowiednio wyprofilowane. Jeśli jesteś osobą wysoką i potężną, na pewno dobrze wiesz, jak może doskwierać ból kręgosłupa przy nieprawidłowej postawie. Dlatego zawsze powinieneś dopasować swoje miejsce pracy lub zabawy pod swoim kątem, aby nie skończyło się to dla ciebie urazem. Najważniejsze jest ustawienie oparcia, które powinno zablokować się w dogodnej dla ciebie pozycji. Warto też zadbać o dostosowanie zagłówka i umieszczenie dodatkowych poduszek, które odpowiednio wypełnią krzywizny kręgosłupa, dając mu dobre podparcie.

Równie istotne są podłokietniki, które także powinny być możliwe do wyregulowania. Opcję ich dostosowania w aż czterech wymiarach zapewnia fotel gracza PRO-GAMER, dzięki czemu odpowiednio podeprzesz na nich swoje łokcie. W efekcie odciążysz barki i plecy, uzyskując możliwość siedzenia przy biurku nawet przez długie godziny.

Wykonanie, które cię nie zawiedzie

Wybierając dla siebie fotel, na pewno chcesz z niego korzystać swobodnie i długo. Jest to możliwe tylko, jeśli zdecydujesz się na taki o odpowiednich parametrach i wysokiej jakości wykonania. Przykładem takiego typu krzesła gamingowego i biurowego jest Xano marki PRO-GAMER, który ma tapicerkę ze skóry ekologicznej. Odznacza się wysoką odpornością mechaniczną, a także łatwością czyszczenia, dzięki czemu przez wiele lat pozostanie w idealnym stanie. Pod nią z kolei znajduje się odporna zimna pianka, która nie ulega odkształceniom w czasie użytkowania. Dzięki temu fotel nie przestanie być komfortowy nawet po wymagającej eksploatacji. Ostatnim, istotnym elementem jest stalowa podstawa, która zapewni Ci bezpieczeństwo podczas użytkowania fotela. Możesz zapomnieć o nietrwałym, kruchym plastiku, który ugina się przy każdym ruchu. Fotel wsparty na metalowej konstrukcji na pewno zda egzamin.


Materiał partnera zewnętrznego