Gdzie kupić perfumy online?

0
197
perfumy online
Sklepy z zamiennikami perfum są bardzo popularne i kuszą niskimi cenami zapachów, które mają być takie same jak ich oryginalne odpowiedniki… Niestety – bywa, że jakość kupowanych tam perfum pozostawia wiele do życzenia | fot.: materiał partnera

Jeżeli chcesz kupić markowe perfumy w atrakcyjnej cenie i szukasz ich w Internecie, to idziesz w dobrym kierunku. Pamiętaj jednak, że luksusowy zapach kosztujący „grosze” może nie spełnić twoich oczekiwań. Dlatego podpowiadamy, gdzie kupować perfumy online, aby były one dokładnie takiej samej wysokiej jakości jak te na półkach w sklepach stacjonarnych.

Sklepy z zamiennikami perfum

Sklepy z zamiennikami perfum są bardzo popularne i kuszą niskimi cenami zapachów, które mają być takie same jak ich oryginalne odpowiedniki… Niestety – bywa, że jakość kupowanych tam perfum pozostawia wiele do życzenia.

Zamienniki w pierwszej chwili po rozpyleniu ich na skórze zwykle pachną tak samo jak markowe zapachy. Jednak mogą one mieć niższe stężenie olejków eterycznych. Oznacza to, że ich zapach będzie szybciej „znikać”. Oprócz tego zamienniki perfum mogą zawierać składniki drażniące skórę. Często w składzie takich zapachów, zamiast naturalnych olejków eterycznych, znajdują się ich syntetyczne odpowiedniki. 

Wniosek jest jeden – kupowanie zamienników to niepewna, obarczona dużym ryzykiem inwestycja. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że trafisz na produkt niskiej jakości, który tylko na pozór pachnie jak oryginalne perfumy.

Markowe perfumy za kilka złotych? Uważaj – to podróbki

Są strony, na których możesz kupić 100 ml „markowych” perfum za kilka złotych… Jeżeli widzisz taką ofertę, od razu powinna zapalić się u ciebie czerwona lampka. W takim przypadku masz do czynienia z podróbkami – często sprowadzanymi z Chin.

Takie zapachy są nie tylko mało trwałe, ale mogą być też niebezpieczne. Ich skład nie spełnia żadnych norm, dlatego nie wiesz, jak twoja skóra zareaguje w kontakcie z takim produktem. Omijaj podróbki szerokim łukiem. Uważnie przyglądaj się samym flakonom i nazwom perfum, które mogą być łudząco podobne do ich oryginalnych odpowiedników.

Pamiętaj też, że sprzedaż podróbek jest nielegalna – to przestępstwo. Dlatego osoby, które je kupują, wspierają nieuczciwych przedsiębiorców.

Gdzie w Internecie kupić dobre, markowe perfumy?

Takie zapachy znajdziesz w cieszących się zaufaniem klientów drogeriach internetowych. Dobry sklep z perfumami to miejsce, w którym dostępne są wyłącznie oryginalne produkty. Ich ceny są wyższe niż zamienników, a tym bardziej podróbek, ale idzie za tym nieporównywalnie lepsza jakość.

Markowe perfumy z drogerii online to te same produkty, które znajdują się na półkach w sklepach stacjonarnych. Warto śledzić ich strony, gdyż często można skorzystać z kuszących rabatów, sezonowych wyprzedaży czy darmowej dostawy. Cena perfum online może być też niższa niż tych kupowanych „na miejscu”, czyli w drogeriach stacjonarnych.

Dobre perfumy i atrakcyjna cena mogą iść ze sobą w parze, ale nie ma co liczyć na cud – za wysoką jakość trzeba zapłacić więcej. Dlatego jeżeli markowy zapach kosztuje kilkadziesiąt procent mniej niż w innych sklepach, musi to wzbudzić czujność. Warto zrezygnować z jego zakupu i poszukać takiego samego produktu w dobrej drogerii internetowej.

Redo