Jak uzyskać kredyt na kwotę 25 tysięcy złotych?

0
5753
Dużo monet
Jeżeli na rachunek regularnie wpływa wynagrodzenie na odpowiednią kwotę, otrzyma się kredyt bez dodatkowych formalności. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Aby uzyskać kredyt na kwotę poniżej 20 tysięcy złotych, zwykle wystarczy zgłosić się do banku, w którym prowadzi się konto osobiste. Jeżeli na rachunek regularnie wpływa wynagrodzenie na odpowiednią kwotę, otrzyma się kredyt bez dodatkowych formalności. W przypadku zobowiązań na 25 tysięcy złotych i więcej jest trudniej. Jakie warunki powinno się spełnić, by uzyskać kredyt 25 tys w www.lowcakredytow.pl?

  1. Jakie dokumenty są potrzebne?
  2. Jak obliczana jest zdolność kredytowa?
  3. Porównywarka kredytów gotówkowych pomoże znaleźć tani kredyt

Za 25 tysięcy złotych lub nieco więcej można kupić nowy samochód dla rodziny, wyremontować mieszkanie, pojechać na wakacje lub zrealizować inne ważne cele. Dowiedz się, jak uzyskać kredyt na kwotę od 25 do 35 tysięcy złotych.

Jakie dokumenty są potrzebne?

Aby uzyskać kredyt 25 tys w www.lowcakredytow.pl, niezbędne jest przygotowanie zaświadczenia o dochodach od pracodawcy. Jeżeli prowadzi się własną działalność gospodarczą, niezbędne jest przygotowanie szeregu dokumentów potwierdzających dochody – każdy bank ma własną listę wymaganych zaświadczeń dla przedsiębiorców. Osoby, zatrudnione na podstawie umowy o dzieło lub umowy zlecenie, powinny natomiast udokumentować ciągłość dochodów z ostatnich 6 lub 12 miesięcy. Dodatkowo, by uzyskać kredyt, potrzebny jest dowód osobisty lub paszport i wypełniony wniosek.

Jak obliczana jest zdolność kredytowa?

Jeżeli składa się wniosek o kredyt 35 tys w www.lowcakredytow.pl lub na inną kwotę powyżej 20 tysięcy złotych, powinno się posiadać odpowiednią zdolność kredytową. Wylicza się ją nie tylko na podstawie miesięcznych dochodów. Pod uwagę brane są również posiadane kredyty i pożyczki, zobowiązania stałe (np. alimenty) i limity w kontach osobistych oraz na kartach kredytowych. Bank przygląda się również liczbie osób, które pozostają na utrzymaniu wnioskodawcy. Im więcej zarabia wnioskodawca i im niższe są jego zobowiązania miesięczne, tym większe ma szanse, by uzyskać kredyt, gdyż jego zdolność kredytowa jest wysoka.

Porównywarka kredytów gotówkowych pomoże znaleźć tani kredyt

Kredyty na 25 tys. i 35 tys. złotych są oferowane przez większość banków obsługujących klientów indywidualnych, dlatego ma się możliwość wybierania spośród wielu różnych produktów. Porównywarka kredytów gotówkowych umożliwia sprawdzenie, w którym banku znajdzie się tani kredyt w danym czasie, a także, ile wyniesie rata miesięczna. Dzięki tej wiedzy można oszacować możliwości domowego budżetu i podjąć słuszną decyzję o zaciągnięciu zobowiązania.


Materiał partnera zewnętrznego