Jak zorganizować transport przesyłki o niestandardowych wymiarach?

0
1011
Transport pianina
Większe przesyłki nie zawsze można wysłać kurierem. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Transport wanny, palet, mebli czy łóżka potrafi być wyzwaniem. Większe przesyłki nie zawsze można wysłać kurierem. Jak poradzić sobie z transportem paczki wielkogabarytowej? Rozwiązaniem może być internetowa giełda transportowa – Clicktrans.

Clicktrans to platforma łącząca osoby, które chcą nadać przesyłkę z przewoźnikami. W bazie firmy znajduje się ponad 30 tys. firm z całej Europy. Jeśli musisz zmierzyć się z wysyłką o nietypowych wymiarach wystarczy, że umieścisz bezpłatne ogłoszenia na platformie, a przewoźnicy w ciągu kilku godzin zaprezentują ofertę przewozu. Przewoźnicy w Clicktrans często szukają dodatkowych zleceń na trasy, które i tak pokonują, więc proponowane przez nich ceny są korzystniejsze.

Jak to działa w praktyce?

Na stronie Clicktrans użytkownik bezpłatnie umieszcza szczegółowe informacje o przesyłce oraz trasie. Tworząc zlecenie, warto także zamieścić zdjęcia towaru, co zwiększa zainteresowanie firm transportowych. Po umieszczeniu ogłoszenia w ciągu kilku godzin otrzymasz pierwsze propozycje przewozu. To przewoźnicy rywalizują w formie internetowej aukcji o dany przewóz, co pozwala użytkownikowi na wybranie najlepszej dla niego opcji! Jest to tańsza alternatywa dla kurierów czy dużych firm transportowych. W Clicktrans koszt transportu jest średnio niższy o 60%. Platforma daje także możliwość kontaktu z przewoźnikami, co pozwala ustalić wszystkie szczegóły związane z transportem cennych rzeczy.

Co można przewieźć i za ile?

Meble, samochody, rowery, jachty czy zwierzęta! Przewoźnicy w bazie Clicktrans mają doświadczenie w transportach wszelkich ładunków, w tym materiałów niebezpiecznych czy żywności. Ponadto, przewoźnicy specjalizują się w krajowych i zagranicznych przeprowadzkach, których zrealizowali już ponad 20 tysięcy. Koszt transportu zależny jest od długości trasy i jej typu (krajowa czy zagraniczna) oraz specyfiki przewożonych przedmiotów (liczby, wagi czy wymiaru).

Clicktrans dynamicznie rozwija się nie tylko w Polsce, ale także w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Niemczech. W ciągu 9 lat działalności użytkownicy platformy wystawili ponad 500 tysięcy przesyłek i zaoszczędzili na ich transporcie ponad 46 milionów złotych! Sprawdź, ile Ty zaoszczędzisz.


Materiał partnera zewnętrznego