Najlepsze prezenty dla mamy – o czym marzy każda kobieta?

0
867
Mama otrzymuje prezent od córki
Symboliczny bukiet kwiatów to zawsze dobry pomysł, ale może warto wymyślić coś bardziej oryginalnego? | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Dzień Matki obchodzony jest w Polsce 26 maja. To idealny moment, by wszystkie dzieci, małe i duże, pokazały swoim rodzicielkom, jak bardzo im na nich zależy. Symboliczny bukiet kwiatów to zawsze dobry pomysł, ale może warto wymyślić coś bardziej oryginalnego? Coś, co po kilku dniach wciąż zostanie w pamięci, a nie przeminie niczym uroda zwiędniętych roślin? Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem, w którym staramy się podpowiedzieć kilka niestandardowych opcji na prezenty dla mam.

Nowa perspektywa

Przyziemne sprawy, codzienne obowiązki i szara rzeczywistość potrafią być przytłaczające. Dlatego czasem dobrze oderwać się od ziemi, zapomnieć o problemach i spojrzeć na wszystko z nowej perspektywy – na przykład z lotu ptaka. A to właśnie mogą umożliwić wyjątkowe prezenty dla mam, jak chociażby lot balonem czy przelot awionetką nad miastem. Piękne widoki, niezapomniana przygoda, nieporównywalne z niczym poczucie wolności – to największe atuty tego typu prezentów. Profesjonalna załoga, mając na koncie tysiące godzin w powietrzu, zapewnia bezpieczeństwo i komfort. O ile tylko Twoja mama nie ma lęku wysokości i nie boi się otwartych przestrzeni, to lot balonem lub małym samolotem może być przygodą jej życia.

Rejs życia

Jeśli Twoja mama nie przepada za wysokościami, to może bardziej odpowiednim prezentem dla niej będzie malowniczy rejs po Wiśle? Uspokajający szum wody może być lekarstwem na skołatane nerwy, a w piękny dzień chłód bijący od fal może sprawić, że odpoczniemy od upału i zgiełku miasta. W zależności od wybranego pakietu, rejs może skończyć się na romantycznej plaży lub mieć charakter typowo widokowy. Każda opcja jest równie interesująca, a dużo zależy od charakteru mamy, którą prezentem chcemy obdarować – jeśli bardziej zależy jej na towarzystwie ukochanych osób, to powinniśmy wybrać rejs, który kończy się na plaży; jeśli bardziej ucieszy się z magicznych krajobrazów, to jako prezent powinna dostać możliwość pływania po najbardziej widowiskowych zakątkach Wisły.

Gabinet masażu lub salon SPA

Niekiedy relaks bywa najlepszym prezentem. Dlatego też warto zafundować ukochanej rodzicielce odprężający masaż lub wizytę w odnawiającym SPA. Oba warianty mają pożyteczne skutki – nie tylko dla ciała, ale i umysłu. Masaż pozwoli rozluźnić obolałe mięśnie, pozbyć się stresowych skurczów, z kolei SPA pozytywnie wpłynie na miękkość, jędrność i wygląd skóry (zarówno twarzy, jak i całego ciała). Wszystkie te zabiegi wpłynął również na coś, o co trudno w życiu, które na co dzień nas stresuje – mianowicie zapewnią spokój i komfort psychiczny. Lot nad miastem, rejs po Wiśle albo coś dla ciała i ducha jednocześnie (masaż, SPA) – każdy z tych prezentów zapewnia niezapomniane wspomnienia. A te przecież, z perspektywy czasu, są najważniejsze. Niech Twoja mama poczuje się wyjątkowo w dniu swojego święta i długo o tym nie zapomni!


Materiał partnera zewnętrznego