Bezpieczne i estetyczne meble do pokoju dziecięcego

0
4129
Meble do pokoju dziecięcego
Każda mama i tata chcą mieć pewność, że wybrane przez nich meble nie będą w żadnym przypadku stanowiły zagrożenia dla najmłodszych użytkowników | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Podczas wyposażania pokoju dla dziecka, zwłaszcza dla niemowlęcia i małego dziecka, rodzice muszą brać pod uwagę nie tylko względy związane z estetyką, ale i z funkcjonalnością i bezpieczeństwem.

Każda mama i tata chcą mieć pewność, że wybrane przez nich meble nie będą w żadnym przypadku stanowiły zagrożenia dla najmłodszych użytkowników. Takie wymagania spełniają meble Bellamy. Czym się charakteryzują i jak wygląda oferta tej marki?

Kwestie bezpieczeństwa

Meble do pokojów dziecięcych, takie jak przykładowo meble Bellamy z oferty m.in. sklepu Lamps & Company, zostały stworzone po to, aby spełniać oczekiwania dzieci – zarówno jeśli chodzi o estetykę, jak i bezpieczeństwo. To w przeważającej mierze bezpieczne meble drewniane – luksusowe i charakteryzujące się wysoką trwałością. W ofercie tej marki znajdziemy między innymi certyfikowane łóżeczka dla dzieci. Rodzice nie muszą martwić się, że cokolwiek mogłoby grozić dzieciom śpiącym i bawiącym się w takich łóżeczkach.

Warto wspomnieć, że meble Bellamy są w pełni bezpieczne. Zostały wykonane wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, m.in. sprawdzonych farb zgodnych z normą EN71/3. Producent zastrzega, że stosuje różne rozwiązania konstrukcyjne w swoich meblach, takie jak na przykład zaokrąglone krawędzie przy kołyskach, które zwiększają bezpieczeństwo znajdujących się w nich dzieci. Pozostałe meble Bellamy również mają takie zabezpieczenia. W drewnianych regałach znajdują się blokady uniemożliwiające wypadanie półek, a inne meble są mocowane specjalnie do ścian, aby zapobiegać ich przewracaniu się. Meble Bellamy gwarantują dzieciom bezpieczeństwo.

Wyjątkowe, minimalistyczne meble

Opisywane meble Bellamy są wyjątkową propozycją przy aranżowaniu pokoju dziecięcego lub młodzieżowego, głównie dlatego, że są uniwersalne. Utrzymane są w jasnej kolorystyce i idealnie będą pasowały do wnętrz w stylu skandynawskim lub prowansalskim, a obecnie są to najpopularniejsze style w przytulnych pokoikach dziecięcych.


Materiał partnera zewnętrznego